Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Pralka - Jaką wybrać ?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pralka - Jaką wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 20 sie 2014, 11:51
    MartynKa79 napisał:To prawda - te ładowane od góry to duża oszczędność miejsca. Mamy taką - electroluxa właśnie - i jestem bardzo z niej zadowolona. uśmiech
    Który model, ten z tańszych? Czy może zainwestowałaś nieco więcej?
    Cytuj
  • Meggi85 24 sie 2014, 9:38
    Ostatnio wzróciłam uwagę, że przy praniu oczywiście mega ważna jest pralka, ale tak samo jej czyszczenie, żeby dobrze pralek. Moja mama tez ma Electroluxa i podpatrzyłam u niej ostatnio taki preparat do czyszczenia pralek, ktorego ona używa tak prewencyjnie. Więc żeby cieszyć się swoją pralką warto też w takie preparaty zainwestować.
    Cytuj
  • jarzebina 25 sie 2014, 11:28
    to się dodaje do prania czy jak?
    Cytuj
  • Meggi85 12 wrz 2014, 23:31
    To się daje tak jakby zamiast prania. Takie puste pranie. Dajesz jak proszek i właczasz pralkę. Ona przechodząc cały program prania czyści się tak jakby sama. Świetna sprawa moim zdaniem. Poza tym mając pralkę, w ktorą się sprawdza warto o nią zadbać. Ona w końcu dba o nas prawda ?
    Cytuj
  • boczek952 23 wrz 2014, 15:45
    Samsung , bosch , lg w sumie to wszystkie nowe pralki są dobre różnią się tylko funkcjami i ceną ale na pewno służą na długie lata . Jeżeli chcesz przejrzeć najlepsze pralki zapoznać się z ich opisami recenzjami użytkowników to wejdz tutaj http://zaprani.pl Jest to bardzo pomocna strona która pomaga podczas wyboru i zakup
    Cytuj
  • jarek7 28 wrz 2014, 21:26
    To co można w necie wyczytać, to najczęściej ludzie piszą o dobrych programach do prania. Każdy ma różne potrzeby, niektóre pralki mają programy krótkie 15 minutowe (np. whirpool), a niektóre 30 minutowe (np LG), te krótkie pranie do mało zabrudzonych ubrań. 30 min lepiej się sprawdza, 15 słabo cokolwiek się pierze, to jest raczej do lekko nieświeżych ubrań. Duża liczba programów pozwala prać rożnie rzeczy w sposób optymalny. Nowsze pralki potrafią dostosować czas prania do jego ilości. Dobrze jest mieć długą gwarancję na silnik, w słabszych modelach padają szybko.
    Cytuj
  • Ecia 6 paź 2014, 13:43
    Do odświeżenia ubrań to są raczej te pralki które mają funkcje parowe
    Cytuj
  • jarzebina 8 paź 2014, 9:07
    i do takiego odświeżania jest specjalny program? Czy to tez jakies krótkie pranie?
    Cytuj
  • Horsie 4 lis 2014, 15:00
    Tak specjalny program, który traktuje ubranie głównie parą. Dzięki temu oszczędzasz na proszkach i wodzie uśmiech
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: PS3 czy Xbox360