Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jurgen123 12 lis 2013, 11:43     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2013, 11:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Nauka fast languages przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, dużo zabawy i śmiechu. Czas właściwie niezauważalnie mija wielki uśmiech , bo wszystko odbywa się jakby poza czasem, a poza tym trenerzy znają techniki relaksacyjne itp. 11 godzin to nie jest dużo przymrużenie oka
    Cytuj
  • Daria05 13 lis 2013, 8:53
    Najlepiej kurs językowy. Polecam Speak Up. Szkoła językowa musi być przede wszystkim skuteczna i elastyczna. Lektorzy powinni mieć dobry kontakt z uczniami.
    Cytuj
  • favcia 30 lis 2013, 23:47
    Daria05 napisał:Najlepiej kurs językowy. Polecam Speak Up. Szkoła językowa musi być przede wszystkim skuteczna i elastyczna. Lektorzy powinni mieć dobry kontakt z uczniami.
    Zgadza się. Chodzisz tam? Opowiedz coś więcej. Jak z płatnościami, czy są raty?? Jak nauka?? Oby szybko i skutecznie uśmiech
    Cytuj
  • fervore 3 gru 2013, 19:50
    Ja polecam zapisanie się na kurs angielskiego na eskk.pl Bardzo fajna i wygodna forma uczenia się, bo nie trzeba śmigać na zajęcia, tylko można się uczyć w domu z gotowych materiałów. Sam wybierasz kiedy chcesz się uczyć, a w razie wątpliwości można zawsze napisać do nauczyciela. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Daria05 4 gru 2013, 9:54
    favcia napisał:
    Daria05 napisał:Najlepiej kurs językowy. Polecam Speak Up. Szkoła językowa musi być przede wszystkim skuteczna i elastyczna. Lektorzy powinni mieć dobry kontakt z uczniami.
    Zgadza się. Chodzisz tam? Opowiedz coś więcej. Jak z płatnościami, czy są raty?? Jak nauka?? Oby szybko i skutecznie uśmiech
    Raty masz bankowe. Najlepiej skontaktuj się ze szkołą i dowiedz o aktualne promocje, bo Speak Up zawsze jakieś ma.
    Cytuj
  • favcia 30 gru 2013, 22:09
    Daria05 napisał:
    favcia napisał:
    Daria05 napisał:Najlepiej kurs językowy. Polecam Speak Up. Szkoła językowa musi być przede wszystkim skuteczna i elastyczna. Lektorzy powinni mieć dobry kontakt z uczniami.
    Zgadza się. Chodzisz tam? Opowiedz coś więcej. Jak z płatnościami, czy są raty?? Jak nauka?? Oby szybko i skutecznie uśmiech
    Raty masz bankowe. Najlepiej skontaktuj się ze szkołą i dowiedz o aktualne promocje, bo Speak Up zawsze jakieś ma.
    Na ich stronie patrze właśnie, że na tę chwilę mają voucher na 100 lekcji.
    Cytuj
  • Meggi85 24 mar 2014, 9:41
    Dla mnie nadal niezmiennie jeśli chodzi o naukę multimedialną i efektywne zapamiętywanie na pierwszym miejscu jest SuperMemo. Kursy można zamówić w formie na androida i mam dzieki temu na tablecie zawsze przy sobie. Można się uczyć wolnych chwilach lub w domu poświęcić tyle czasu ile się chce.
    Cytuj
  • MartynKa79 5 kwi 2014, 23:12
    A to pewnie widziałaś już ten flmik? https://olivegreenthemovie.com/#/home - jak Ci się podoba takie wsparcie do nauki? Niesamowicie wciągające moim zdaniem i na pewno człowiek szybciej przyswaja!
    Cytuj
  • Daria05 7 kwi 2014, 10:32
    Jako pomoc na pewno świetna sprawa, ale nauka powinna odbywać się pod okiem doświadczonego pedagoga.
    Cytuj
  • MartynKa79 7 kwi 2014, 21:58
    To chyba też zalezy od poziomu zaawansowania, nie uważasz? Na początku ok, zgodzę się. Ale jeśli znam język i chcę go jedynie utrwalać, poszerzać zasób słownictwa, to i tak pracę muszę wykonać w większości sama. Pedagog niewieletu da i wiem to zarówno po sobie jak i swoich znajomych. uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum