Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 3 maj 2014, 14:41
    Supermemo dla dzieci jest zrobione fajnie. Kursy mają postać bajki jakby dla najmlodszych. Jest zielony smok Memo, który przechodzi przez kurs z dzieckiem. Mój synek teraz już jest starszy i dużo dalej z nauką angielskiego i zastanawiam się dla niego nad opcją przygotowującą do egzaminu YLE

    Cytuj
  • Masa 6 maj 2014, 12:34
    Można zakuwać, albo postawić na efektywną naukę. Ktoś tutaj w wątku wspominał o supermemo, znana mi metoda, polecam każdemu kto ma problem z przyswajaniem słówek. Nie mają drogich cen, a ponad to można również skorzystać z mobilnego kursu na telefony czy tablety.
    Cytuj
  • Daria05 7 maj 2014, 7:59
    Zawsze należy postawić na nauczyciela, to najskuteczniejsza metoda nauki.
    A zakuwanie słówek jest konieczne. Oczywiście są różne techniki to ułatwiające.
    Cytuj
  • Meggi85 8 maj 2014, 12:08
    Zupelnie się z tym nie zgadzam. Takie multimedialne oferty mogą być dużo lepsze niż nauczyciel w szkole stacjonarnej. Niestety, ale nie każdy nauczyciel jest z powolania, a nie każdy NativSpeaker jest w stanie dobrze przekazać to czego chcialby nauczyć. kursy mogą dać nam wiele wiedzy jeśli mamy możliwość sie uczyć systematycznie.
    Cytuj
  • Daria05 12 maj 2014, 7:49
    A z tym to całkowicie się nie zgadzam, bo inaczej zawód nauczyciela byłby zbędny, skoro kursy multimedialne mają być lepsze.
    Oczywiście często w szkołach angielski jest na niskim poziomie i istnieją nauczyciele bez powołania oraz tacy, którzy nie powinni wykonywać tego zawodu. Co innego jednak szkoły językowe, dla których najlepszą reklamą jest skuteczność nauczania.
    Cytuj
  • Daria05 15 maj 2014, 8:24
    Z moją motywacją na szczęście nigdy nie było problemów. Kurs był ciekawy, ale też wiedziałam dlaczego na niego idę, dlaczego chcę uczę się angielskiego.
    Cytuj
  • Ewelina_L 15 maj 2014, 20:55
    Najlepiej rozmawiaj z nativ-spikerem.
    Cytuj
  • marcinKom 17 maj 2014, 17:40
    Chodzę na angielski 2 razy w tygodniu po 1,5 h od grudnia i właśnie kończę poziom A1, Dużo zależy od osoby która uczy i to jest ważne jeśli wybieramy szkołę językową.
    Cytuj
  • Meggi85 19 maj 2014, 8:38
    Nie każdy ma czas na taki luksus jak zajęcia po 2 razy w tygodniu po te 1,5h. Niestety mam napięty grafik na maxa a czas na dojazdy wolę wykorzystać i spędzić go z dzieckiem. Nie wiem czy kiedyś spróbowałeś, ale sprawdz sobie takie kursy multimedialne. Supermemo gwarantuje wyniki określone od razu, jeśli będziesz się trzymal czasu nauki. A tej zaplanowane jest 20 minut dziennie. To niewiele, żeby sprobować, prawda?
    Cytuj
  • Daria05 22 lip 2014, 9:13
    Meggi85, jeżeli cierpisz na braki czasu, to może kursy online. Wiele szkół je również prowadzi. Niestety nie da się nauczyć języka bez poświęcenia mu czasu.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum