Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Readytofly 21 paź 2014, 20:41
    To słyszeliście może o takim programie supermemo? To znakomity sposób na utrwalanie szczególnie słownictwa, poprzez systematyczne powtórki. Dla mnie to świetny sposób, szczególnie gdy zacząłem chodzić do tej szkoły językowej Supermemo w Poznaniu. Oni bazują właśnie na tej metodzie. Prócz samego kursu dostaje się też dostęp do platformy elearningowej, gdzie powtarza się poznane informacje z pomocą tej metody. Dla mnie to bardzo efektywny sposób.
    Cytuj
  • dulowapani 23 paź 2014, 22:02
    czytać, oglądać filmy po angielsku, poświęcać czas na naukę. ja dodatkowo chodzę do pi school na zajęcia i wdużo mi to daje. a ostatnio słucham audio booka po angielsku!polecam
    Cytuj
  • Daria05 24 paź 2014, 8:49
    Nauka w szkole to podstawa, a czytanie, oglądanie to dodatek. A może inaczej - uczymy się po to by rozmawiać w obcym języku, ale także przeglądać internet, czytać czy oglądać.
    Cytuj
  • shogue 3 lis 2014, 9:49
    Zgadzam się z tobą, nauka w szkole to podstawa, zwłaszcza jeśli się ma lektorów ciekawie prowadzących zajęcia. W emipk school gdzie uczę się niemieckiego zawsze coś się dzieje i można sobie po zajęciach porozmawiać z lektorem po niemiecku.
    Cytuj
  • Daria05 4 lis 2014, 8:44
    Czyli wybrałaś (-eś) stacjonarny? To raczej lepiej niż online.
    Cytuj
  • koonik 24 lis 2014, 10:00
    ja się w sumie lubię uczyć z filmówuśmiech
    Cytuj
  • Daria05 25 lis 2014, 8:33
    Ale to chyba jako dodatkowa nauka, bo z samych filmów od zera to się nie da nauczyć.
    Cytuj
  • charlotte1991 8 gru 2014, 16:28
    Ja uważam, że najlepszym sposobem na naukę angielskiego są wszelkiego rodzaju kursy. Ostatnio czytałam o nich na http://praca.gratka.pl/poradnik/art/kursy-i-certyfikaty-jezykowe,2315856,art,t,id,tm.html i od nowego roku mam zamiar się zapisać uśmiech Chciałabym nauczyć sie angielskiego i francuskiego. Najpierw jednak wezmę się za angielski bo bez niego teraz ani rusz.
    Cytuj
  • shogue 9 gru 2014, 8:40
    Kursy owszem, ale nie takie szybkie, jak już nie masz czasu to zapisz się na kurs online i umawiaj się z lektorem o tej porze dnia, kiedy masz najwięcej czasu.
    Cytuj
  • pistacja 9 gru 2014, 9:18     (ostatnio zmieniony przez autora 10 gru 2014, 12:47, w całości zmieniany 2 razy)
    Kursy są oczywiście świetną opcją, ale warto wybierać jednak te najlepsze, stawiając na dobrą szkołę i wykwalifikowanych lektorów. Nasza firma postawiła np. na [url=http://escs-katowice.pl/angielski-dla-firm/]angielski dla biznesu[/url] i dziś, kiedy niemal każdy z pracowników zrobił spore postępy we władaniu tym językiem, widać, że była to dobra decyzja.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum