Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 9 kwi 2014, 10:53
    Znalazłam już na youtube filmik w urywkach. Kurcze zaciekawił mnie. Ogromny plus dla nich, bo wygląda na to, że dużo się na nim dzieje. A tak przyjemnie to ja bym się chciała uczyć. Ktoś już widział ?

    https://www.youtube.com/watch?v=F01-kbs9SRw
    Cytuj
  • Daria05 10 kwi 2014, 14:17
    MartynKa79 napisał:To chyba też zalezy od poziomu zaawansowania, nie uważasz? Na początku ok, zgodzę się. Ale jeśli znam język i chcę go jedynie utrwalać, poszerzać zasób słownictwa, to i tak pracę muszę wykonać w większości sama. Pedagog niewieletu da i wiem to zarówno po sobie jak i swoich znajomych. uśmiech
    To oczywiste, jeżeli Twój angielski jest na jakimś poziomie, to kurs pomoże wspiąć się na jeszcze wyższy szczebel.
    Tylko może nieco dłużej zrobisz to samodzielnie, niekoniecznie korzystając z pomocników, ale po prostu używając codziennie języka angielskiego.
    Cytuj
  • Meggi85 16 kwi 2014, 7:53
    Daria05 napisał:Tylko może nieco dłużej zrobisz to samodzielnie, niekoniecznie korzystając z pomocników, ale po prostu używając codziennie języka angielskiego.
    Nie do końca rozumiem. Jak to "dłużej samodzielnie" ? Jeśli o super memo chodzi to mają dostosowane poziomem tak, żeby nikt się nie nudził, a na każdym poziomie nauczył się kolejnyhc rzeczy. To takie samodzielne kroki, ale właśnie według mnie bardziej nawet sprawdzające się. Na zwyklych kursach wykład jest , jest podane i trzeba się nauczyć. Tutaj masz możliwośc powtórzyć sobie daną część tyle razy ile masz ochotę. Co w tym trudniejszego samodzielnie?
    Cytuj
  • Daria05 16 kwi 2014, 8:59
    Dłużej, czyli samodzielna nauka, bez nauczyciela, zawsze będzie wymagała więcej czasu, samozaparcia i poza nielicznymi wyjątkami będzie mniej skuteczna. Stąd wynika przewaga kursów językowych.
    Cytuj
  • Meggi85 22 kwi 2014, 22:33
    Byłam na niejednym kursie stacjonarnym i niestety, ale mając taki 2 razy w tygodniu uczysz się tylko wtedy. Malo kto ma zaparcie w sobie, żeby przygotowywać się dodatkowo w domu. Taki multimedialny kurs mnie osobiście dużo bardziej mobilizuje do systematyczności. poza tym na kursach mało kto ma odwagę się przyznać, że czegoś nie rozumie, albo nie do końca rozumie. Tutaj możesz sobie ile tylko masz ochotę powtarzać i ćwiczyć. Dla mnie supermemo jest na prawdę w porządku.
    Cytuj
  • Daria05 24 kwi 2014, 8:13
    Ale nie przeczę, że multimedialne kursy są całkowicie nieprzydatne. Jako dodatkowa pomoc to i owszem.
    W Speak Upie, gdzie chodziłam, zgłaszanie się z pytaniami do lektora, to nie było nic niezwykłego.
    Cytuj
  • Meggi85 25 kwi 2014, 12:00
    Byłam, chodziłam i fakt, że można pytać, ale nie wszyscy pytali niestety. Dużo osób sprawia wrażenie, że wstydzą się pytać. No i multimedialne kursy mają ogromny plus - cena. Za cenę takiej nauki można zamówić kilka kursów. Zobacz sobie ceny kursów takich

    http://www.supermemo.pl/kursy

    a koszta nauki w grupie, gdzie nie zawsze można powtarzać naukę, aż do skutku, że czuje się pewnie. Tak mi się przynajmniej wydaje. Ale na pewno wszystko ma swoje plusy i minusy

    Cytuj
  • MartynKa79 27 kwi 2014, 18:55
    Ciekawa jestem jak mają zrobione te dla dzieci.
    Cytuj
  • Daria05 28 kwi 2014, 8:41
    Meggi85 napisał:Byłam, chodziłam i fakt, że można pytać, ale nie wszyscy pytali niestety. Dużo osób sprawia wrażenie, że wstydzą się pytać.
    Oczywiście, że nie wszyscy pytają. Tak to już bywa w szkołach, nie tylko językowych. Choć niektórzy nie pytają, bo rozumieją. Inni są nadmiernie upierdliwi.
    Cytuj
  • Daria05 28 kwi 2014, 8:42
    MartynKa79 napisał:Ciekawa jestem jak mają zrobione te dla dzieci.
    Skontaktuj się i zapytaj u źródła. To najlepiej zaspokoi Twoją ciekawość.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum