Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co warto zwiedzić w czeskiej Pradze?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co warto zwiedzić w czeskiej Pradze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aubiergine 23 lis 2010, 1:53
    Znalazłam w sieci coś takiego:
    http://www.pinezka.strefa.pl/wartozob.html
    Wklejam, jakby ktoś chciał też sie wybrać tam o podobnej porze jak myuśmiech
    Teraz już wiem czego się spodziewaćuśmiech
    Cytuj
  • majka3000 9 sty 2013, 15:34
    Zamiast bawić się we wszystkim znane zabytki, idź lepiej do Staropramen Visitor's Center. Można zobaczyć jak powstaje piwo, dowiedzieć się czegoś fajnego o historii Pragi, popróbować piwa. Super sprawa, bilety niedrogie i nie będziesz się nudzić. Ja byłam zachwycona! wielki uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 16 sty 2013, 12:00     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2013, 12:03, w całości zmieniany 2 razy)
    Szczerze? Wydaje mi się, że nie ma w Pradze miejsca, którego nie warto zwiedzać! Praga jest kopalnią architektonicznych i kulturowych perełek, na każdym kroku coś się dzieje, człowiek chłonie miasto całym sobą, a i tak nie jest w stanie wycisnąć z niego wszystkiego, co najpiękniejsze uśmiech Ja byłam w Pradze 3 dni i nie zdążyłam zobaczyć nawet połowy tych wszystkich cudów, z pewnością tam jeszcze wrócę, co najmniej na tydzień! uśmiech
    Cytuj
  • Klatka 17 lip 2013, 13:29
    Praga to moim zdaniem jedno z najpiękniejszych miast w Europie przymrużenie oka
    Wychodząc wieczorem na spacer można na każdym kroku zobaczyć coś fantastycznego!
    Jedynie tłumaczenia z polskiego na czeski czasem może przysporzyć nieco kłopotów, ale na pewne wyrazy trzeba być po prostu uczulonym wielki uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum