Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy aqua aerobik naprawdę odchudza?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy aqua aerobik naprawdę odchudza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 27 gru 2012, 13:51
    Aqua aerobik to bardzo fajna sprawa. Nie męczy tak jak normalny, a dodatkowo woda masuje skórę i tym samym poprawia jej jędrność. U mnie w okolicy niestety żadnego akurat nie ma, więc chodzę na ten tradycyjny, ale jeżeli ktoś ma w pobliżu, to polecam.
    Cytuj
  • malena20 15 sty 2013, 13:43
    Czy możecie polecic mi basen lub firmę, która prowadzi aqua aerobik w pobliżu Arkadii. Jest trochę firm,ale nie wiem za bardzo którą wybrać. To będzie mu pierwszy raz, a słyszałam, że dużo zależy od prowadzących, więc nie chciałabym od razu się zrazić do tej aktywności.
    Cytuj
  • krysia2013 15 sty 2013, 13:52
    Ja chodziłam jakis czas na Inflancką. Niby fajnie, ogólnie do prowadzących nie powiem złego słowa, ale warunki basenu pozostawiały wiele do życzenia. Jeden wielki syf! zraziłam się do tego basenu i dlatego zaczęłam chodzić na aqua przy jest kameralny, łazienki czyściutkie, woda ciepła, ale nie zawsze uśmiech i co najważmiejsza nie ma tłumów. Oprócz naszej grupy aqua
    jest tylko firma z nauka pływania uśmiech
    Cytuj
  • gosik1205 15 sty 2013, 14:02
    krysia2013 zainteresowałaś mnie tą nauką pływania. Jakis czas temu byłam na tym basenie, ale nie zauważyłam aby ktoś tam prowadzic zajęcia z pływania. Oprócz mnie i ratownika nie było nikogo na basenie :-D a przepraszam, była jeszcze przesympatyczna Pani z szatni. Ta firma prowadzi zajęcia dla dzieci czy dorosłych?
    Cytuj
  • krysia2013 15 sty 2013, 14:09
    z tego co wiem to jest nauka pływania dla dzieci i dorosłych. Oni prowadzą zajęcia z pływania w tych samych godzinach co jest aqua aerobik czy od 18:00 do 19:00, albo o ile dobrze pamiętam jeszcze siedzą w wodzie, ale nie jestem pewna. Sama myślę, aby się za jakis czas wybrac do nich na naukę pływania. Pytałam się kiedys prowadzącego i zaproponował mi przyspieszony kurs nauki pływania. Duzo dał mi aqua aerobik. Dodał mi pewności siebie. Juz się nie boję wody jak kiedys.
    Cytuj
  • gosik1205 15 sty 2013, 14:19
    mnie bardziej interesuje nauka pływania dla dzieci. Całe szczęście potrafię pływać, ale nie technicznie. przymrużenie oka To fajnie, będę mogła chodzic sobie na aqua aerobik a moje dziecko w tym czasie bedzie się uczyc pływać. A mogłabys podeśłac mi link do firmy aqua aerobiku. Muszę zapytac czy akceptuja karty Benefit. Dziękuję za pomoc. uśmiech
    Cytuj
  • krysia2013 15 sty 2013, 14:24
    od razu mogę Ci odpowiedzieć na te pytanie. Akceptują karty Benefit, bo sama z niej korzystam przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 15 sty 2013, 14:40
    Oczywiście, że odchudza- każda forma wysiłku fizycznego wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej.
    Cytuj
  • Batea 20 sty 2013, 12:04
    Ja całkiem niedawno wreszcie się zdecydowałam na zajęcia. Muszę powiedzieć, że dla mnie aqua aerobik to rewelacja. Tzn. z woli szczerości nie zrzuciłam dziesięciu kilo (po miesiącu jakieś dwa), ale moja ogólna sprawność i zadowolenie z siebie wzrosły niesamowicie! Czuję się taka "lekka" i jest mi bardzo dobrze z moim ciałkiem więc polecam każdemu!
    Cytuj
  • VictoriaB 8 lut 2013, 14:46
    Hmm, ciężko powiedzieć, moim zdaniem najlpeij odchudza większy wysiłek, bardziej intensywny.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum