Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Fajne gry planszowe :), strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fajne gry planszowe :)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zatroskana 14 wrz 2010, 20:50
    Dla mnie najważniejszy jest pomysł gry i dobra zabawa. Jak mogę wydać na grę 3 lub 4 razy mniej pieniędzy i za to kupić jeszcze 2 inne to wybieram taką opcję.
    Cytuj
  • urbanistka 14 wrz 2010, 22:03
    Ja też uwielbiam scrabble!!! Zaszalałam jakiś czas temu i kupiłam sobie wersję deluxe. Drewniane literki, plansza z obrotową podstawką (co jest bardzo praktyczne) i do tego wszystkiego aksamitny woreczek uśmiech Są super!!
    Cytuj
  • andriej 14 wrz 2010, 22:21
    urbanistka napisał:Ja też uwielbiam scrabble!!! Zaszalałam jakiś czas temu i kupiłam sobie wersję deluxe. Drewniane literki, plansza z obrotową podstawką (co jest bardzo praktyczne) i do tego wszystkiego aksamitny woreczek uśmiech Są super!!
    Zapytam z ciekawości ile kosztowały ? Nigdy takich nie widziałem.
    Cytuj
  • urbanistka 15 wrz 2010, 6:15
    Kosztowały sporo - 150 zł, ale patrząc na cenę zwykłych to i tak nie tak źle uśmiech A myślę, że to zakup na lata i jeszcze moje dzieci będą nimi grały uśmiech
    Cytuj
  • andriej 15 wrz 2010, 8:41
    urbanistka napisał:Kosztowały sporo - 150 zł, ale patrząc na cenę zwykłych to i tak nie tak źle uśmiech A myślę, że to zakup na lata i jeszcze moje dzieci będą nimi grały uśmiech
    Dokładnie, takie scrabble to jak porządnie wykonane szachy. Od razu się przyjemniej gra i mogą być na pokolenia przymrużenie oka A cena jeszcze do przeżycia, zwłaszcza, że zwykłe kosztują koło 100 zł.
    Można wiedzieć gdzie je kupiłaś?
    Cytuj
  • urbanistka 15 wrz 2010, 10:39
    Znalazłam je w jakimś sklepie internetowym. Wpisz w google, to na pewno łatwo znajdziesz.
    Cytuj
  • andriej 15 wrz 2010, 12:49
    Dzięki za podpowiedź, na pewno poszukam :0

    A co do gier, to przypomniała mi się jeszcze taka śmieszna: Jenga. Pomysł jest bardzo prosty, stoi wieża z drewnianych klocków. Gracze wyciągają po jednym z wieży i stawiają na górze. Z kolejnym ruchem jest co raz trudniej przegrywa osoba, która doprowadzi do upadku wierzy. Jest dużo śmiechu przy tej grze, zwłaszcza jak się gra po drinku, kiedy już ręce trochę drżą przymrużenie oka
    Cytuj
  • tygrysica 15 wrz 2010, 13:46
    Właśnie miałam pisać o Jenga! Masz rację, że zabawa jest najlepsza po kieliszku przymrużenie oka
    Dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają tej gry i nie potrafią sobie tego wyobrazić zdjęcie:
    Cytuj
  • banita 15 wrz 2010, 16:23
    Z gier zręcznościowych ja polecam Jungle Speed. Gra jest bardzo prosta, może w nią grać wiele osób, więc jest świetna na spotkania towarzyskie. Składa się z takiej małej drewnianej figurki i talii kart.



    Generalnie wygrywa osoba z największym refleksem uśmiech Radzę wszystkim samemu spróbować, bo warto!
    Cytuj
  • anatolija 15 wrz 2010, 20:20
    Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju gry logiczne. Moja ulubiona ostatnio to Tabu. Polega na opisywaniu sobie na wzajem wylosowanych słów, bez użycia podanych wyrazów. Bywa bardzo śmiesznie, zwłaszcza jak gra więcej osób przymrużenie oka
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum