Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Fajne gry planszowe :), strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fajne gry planszowe :)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • bamboszek 17 wrz 2010, 1:31
    magdallenka napisał:Ja bardzo lubię gry zręcznościowe. Moją ulubioną są Pingwiny uśmiech Gra składa się z dużej plastikowej, chwiejącej się góry lodowej i małych figurek pingwinów, które trzeba na niej jakoś sprytnie poukładać uśmiech
    W te pingwiny kiedyś grałam i bardzo mi się podobały. Tylko nie znalazłam ich nigdzie w sklepie smutny
    Cytuj
  • magdallenka 17 wrz 2010, 7:32
    bamboszek, poszukaj w necie, może się trafią przymrużenie oka
    Cytuj
  • skonieczny 17 wrz 2010, 9:01
    Ja bardzo lubię gry ekonomiczne, typu Monopol albo Eurobiznes. Ostatnio grałem u znajomych w grę - Wysokie Napięcie: Zostań Menadżerem. Ogólnie chodzi o zarządzanie elektrownią. Dla wszystkich ze zmysłem ekonomicznym przymrużenie oka
    Cytuj
  • magdallenka 17 wrz 2010, 11:53
    skonieczny napisał:Ja bardzo lubię gry ekonomiczne, typu Monopol albo Eurobiznes. Ostatnio grałem u znajomych w grę - Wysokie Napięcie: Zostań Menadżerem. Ogólnie chodzi o zarządzanie elektrownią. Dla wszystkich ze zmysłem ekonomicznym przymrużenie oka
    ja zdecydownie bardziej wolę się zrelaksować grając przymrużenie oka Tak jak pisałam mój typ to Pingwiny, albo wspomniana Jenga uśmiech
    Cytuj
  • Lucija 17 wrz 2010, 15:11
    A ja tez lubię pogłówkować uśmiech Nie wiem czy znacie taką grę: Tangram, jest bardzo niepozorna, zaledwie 7 kartoników, układa się wzory z załącznika. Jak ktoś lubi wysilać wyobraźnię to polecam, bo naprawdę wciąga wielki uśmiech
    Cytuj
  • cytrynowa 17 wrz 2010, 16:11
    Moje ulubione gry to takie typu super memo, w których należy zapamiętać rozmieszczenie rysunków ukrytych pod odwróconymi kartonikami i dobierać do pary. Najlepsza wersja jaką miałam składała się z obrazków zawierających obrazy van gogha.. Ekstremalnie trudna, ale jaka satysfakcja jak się wygra wielki uśmiech
    Cytuj
  • roztrzepana 17 wrz 2010, 17:03
    Jeśli lubicie gry, które wymagają myślenia i kombinowania polecam Rummikub, chyba nie jest tak popularna w Polsce jak Scrabble, ale jak ktoś spróbuje, to nie będzie żałował.
    Cytuj
  • zsp 21 wrz 2010, 14:24
    Scrabble i Monopoly oraz Mastermind i Chińczyk. Przy tych grach spędzałem kiedyś dużo czasu. Niestety teraz nie grywam już prawie w ogóle. Nie ma z kim a i czasu jakby brak...
    Cytuj
  • birata 21 wrz 2010, 16:58
    Mam mnostwo gier planszowych w domu, to jest super zajęcie na wolny czas - rozwija refleks, umiejętnośc logicznego myślenia (dużych i małych) a przy tym integruje domowników, czego nie można powiedzieć o grach komputerowych...
    Jak byłam mała to grałam w pchełki, bierki, chińczyka oczywiścieprzymrużenie oka potem był monopol, scrabble... ostatnio nasze ulubione to magia i miecz, tawli i carcassonneuśmiech
    Cytuj
  • casinda_ebe 21 wrz 2010, 20:51
    Birata, możesz coś więcej napisać o tych grach: magia i miecz, tawli i carcassonne?
    Szczerze mówiąc nie znam żadnej z nich, a skoro polecasz to może warto kupić uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum