Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Pomysł na aktywność sportową zimą?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na aktywność sportową zimą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • domowadama 7 sty 2013, 8:06
    basen zimą, trzeba uważać by się nie przeziębić. ja chodzę na siłownię, raz w tygodniu bo na więcej nie mam czasu, a basen od czasu do czasu w niedzielę. bardzo fajna sprawa uśmiech
    Cytuj
  • 8 sty 2013, 12:36
    Basen też lubię, ale akurat w godzinach, w których mogę iść jest straaaaszny tłok wszędzie. Jestem z Łodzi i powiem szczerze, że wybór basenów jest tutaj niewielki, a zapotrzebowanie jak widać duże, kolejki straszne, tłok w szatni i w wodzieskrzywienie To mnie demotywuje. Kupiłam sobie orbitrekuśmiech fajna sprawa:w domu, ciepło, a zmęczyć się można nieźle
    Cytuj
  • sonique321 8 sty 2013, 14:20
    Łyżwy! Co do nart to warto się rozejrzeć w pobliskich miastach, może mają indoor ośrodki sportów zimowych.
    Cytuj
  • ana-mm 9 sty 2013, 11:27
    Może rolki albo wrotki na wrotkowisku? Świetna zabawa dla całej rodziny i znajomych uśmiech

    Cytuj
  • Mordimer 21 sty 2013, 20:08
    Siłownia 3 razy w tygodniu i krótkie biegi. Nawet przy tak niskich temperaturach da się normalnie biegać. Odpowiedni ubiór i niezbyt mocne tempo. Ewentualnie jak ktoś w bloku mieszka to może sobie po schodach polatać przymrużenie oka
    Cytuj
  • VictoriaB 22 sty 2013, 13:46
    Bieganie po schodach - to dopiero wzmacnia kondycję uśmiech
    Cytuj
  • meg-an 23 sty 2013, 14:24
    Ja wybrałabym łyżwy i fitness. Ostatnio bardzo popularna jest zumba - może warto spróbować?

    Cytuj
  • Maniuss 25 sty 2013, 11:13
    Jak nie ma sniegu, to najlepiej skoczyc na basen albo sztuczne lodowisko, oczywiscie fitnesscluby sa tez dobrym pomyslem
    Cytuj
  • naprawa_celmax_pl 25 sty 2013, 11:59
    jeśli zima, to najlepiej narty w górach język tylko się trzeba ruszyć z miasta.
    Cytuj
  • moneymaker913 29 sty 2013, 10:29
    jaTOja1 napisał:Hej,

    Szukam pomysłu na sportową aktywność zimą w dużym mieście. Bieganie odpada, bo na śniegu jest raczej ciężkouśmiech Myślę raczej o basenie... Macie jakieś sugestie? przymrużenie oka
    Jak masz jaka mała górkę kolo domu polecam
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wakacje marzeń