Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wycieczka z dzieckiem

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wycieczka z dzieckiem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • phi_marketing 29 lis 2011, 9:15
    Szukamy ciekawych miejsc w Polsce, gdzie warto wybrać się z dzieciakami? Jeśli znacie takie miejsca, podzielcie się informacjami. Na pewno przyda się to wszystkim rodzicom poszukującym inspiracji na wypad z dzieciakami.

    Gdzie zazwyczaj szukacie informacji o tym gdzie warto zabrać maluchów?
    Cytuj
  • phi_marketing 12 gru 2011, 15:54
    Dzięki za ciekawą propozycję. bardzo fajny projekt. Szukam czegoś, co dawałoby podobne korzyści i inspiracje, ale w skali całej Polski.
    Cytuj
  • phi_marketing 22 gru 2011, 12:54
    na jednym z for natknąłem się na ciekawy (jak mi się wydaje - dopiero startujący projekt): wycieczka z dzieckiem - jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie warto udać się całą rodziną - polecam uśmiech
    Cytuj
  • pensjonatgory 3 lut 2012, 20:34     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lut 2012, 20:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Wiem, że z dziećmi podróżuje się "ciężko" i niestety większość rodziców nie ma na to siły.
    Dla tych którzy jednak czerpią radość z bycia ze swoimi dziećmi mogę polecić bazę noclegową Piwnicznej - dom BESKID
    Cytuj
  • goryczka 7 lut 2012, 9:03
    To jeszcze zależy ile czasu chcecie poświęcić dziecku i czy mają to być aktywne czy bardziej leniuchowate wakacje uśmiech
    Cytuj
  • phi_marketing 20 lut 2012, 20:05
    To prawda. Wiele zagranicznych ofert na wczasy rodzinne zakłada solidna opiekę nad dzieciakami przez wykwalifikowanych animatorów. Myślę, że taka forma wypoczynku może mieć plusy zarówno dla dzieciaków, które bezpiecznie i aktywnie spędzą czas jak i dla rodziców, którzy będą mieli trochę czasu dla siebie.
    Cytuj
  • marta_71 21 lut 2012, 22:51
    Najważniejsze, aby wszelkie atrakcje i udogodnienia były dostępne dla wszystkich członków rodziny oraz przede wszystkim, żeby to był wyjazd rodzinny, gdyż nic tak nie umacnia więzów rodzinnych jak wspólna wycieczka, nawet jeśli ma być niedaleko. Przykładem tu mogą być ośrodki organizujące na przykład święta Wielkanocne, które wiadomo raczej, że spędza cała rodzina razem. Na takich wyjazdach jednocześnie zapewniony jest pełen wypoczynek i relaks dla obojga rodziców jak i zabawa dla dzieci. Większość takich ośrodków posiada na swoim terenie zamknięte place zabaw, na których nasze pociechy będą w pełni bezpieczne. Takie wspólne spędzanie czasu z najbliższymi na pewno jest dobrym rozwiązaniem dla całej rodziny.
    Cytuj
  • pluskwa 24 lut 2012, 8:53
    to znaczy że co rodzice wolą siedzieć w domu bo wyjazd z dzieckiem ich męczy, przecież jak się wyjeżdża od małego i dziecko jest przyzwycajone do reguła panujących na wyjeździe to można wszytsko. A jechać gdzieć żeby oddać dziecko w rece jakies panci a samemu wylegiwac się na basenie hotelowym jest słabe. Bo wakacje z dzieckiem powinny być odkrywaniem przez nie świata i kultur a nie siedzenie cały dzień na bawialni
    Cytuj
  • pytajnik 27 lut 2012, 9:10
    Jeżeli ktoś juz naprawdę nie ma pomysłu na zorganizowanie czasu dla dziecka na wakacjach to polecam ta strone
    Cytuj
  • 30 maj 2012, 11:02
    Koniecznie Kotlina Jeleniogórska na Dolnym Śląsku. Wspaniałe miejsce, bgóry, czyste powietrze i blisko do Czech. Oprócz tego można sobie zobaczyć zabytkowy pałac Staniszów i wiele innych zamków oraz pałacy. To jedyne takie skupisko takiej zabudowy w Polsce
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Vacu Activ