Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

BGŻOptima czy warto?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

BGŻOptima czy warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Secularum 26 lis 2011, 7:21
    Z pobieżnej "analizy" wynika że konto BGŻOptima dostępne jest w 4 wariantach – firmowym, indywidualnym, dla dziecka i wspólnym.

    Konto indywidualne BGŻOptima - dla wszystkich osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

    Konto firmowe – BGŻOptima Biznes dla tych co prowadzą firmę. Bank nie ustalił żadnego górnego limitu utrzymywania środków na koncie, co może okazać się dużym plusem z perspektywy zarządzania firmowymi środkami.

    Konto wspólne BGŻOptima - dla tych co chcą posiadać jeden rachunek np.: dla małżonków.

    Konto dla dziecka – BGŻOptima Junior dla tych co chcą rozpocząć oszczędzanie na przyszłość swojego dziecka.

    Do tej pory prym w takich rozwiązaniach wiódł Getin Online i póki co jakoś nie zareagował.
    Cytuj
  • NiJaki 26 lis 2011, 10:27
    czyli jak rozumiem aby otworzyć konto w bgżoptimum trzeba mieć inne konto, aby aktywować przelew inicjujący.
    Dziwne rozwiązanie, przecież numer rachunku możnaby zdefiniować już po aktywacji konta.
    Z drugiej strony to zawsze jakieś dodatkowe zabezpieczenie i potwierdzenie danych osobowych.
    Cytuj
  • Metadane 26 lis 2011, 13:22
    ale jak wchodzę na google i po słowie kluczowym bgż optimum to nie pojawia mi się link do strony banku tylko teksty o ofercie.
    Słabo mają to wypozycjonowane, aby po tak unikalnym słowie nie byli na szczycie standardowych wyników wyszukiwania?
    Cytuj
  • Biznesmenik 26 lis 2011, 15:53
    Poczekamy 6 miesięcy i zobaczymy co z tego będzie.
    ING jak wprowadzał konto oszczędnościowe - rewolucyjne rozwiązanie, to też był No 1.
    Teraz daje dziadowskie oprocentowanie znacznie poniżej inflacji.
    I w BGŻ też tak będzie. Wszystko za darmo???? no jaki bank tak robi. Lep na naiwniaków.
    Cytuj
  • Buyer 26 lis 2011, 16:26
    NiJaki napisał:czyli jak rozumiem aby otworzyć konto w bgżoptimum trzeba mieć inne konto, aby aktywować przelew inicjujący.
    Dziwne rozwiązanie, przecież numer rachunku możnaby zdefiniować już po aktywacji konta.
    Z drugiej strony to zawsze jakieś dodatkowe zabezpieczenie i potwierdzenie danych osobowych.
    raczej nie dziwne. to jest weryfikacja tego, czy faktycznie otwierasz konto czy robisz sobie jaja.
    Dopiero po przelewie inicjującym bank wysyła token. I to jest dla banku gwarancja, że otwarte konto otworzyłeś ty, a nie jakiś żartowniś.
    Cytuj
  • PPEpolisa 26 lis 2011, 19:14
    Polecam tekst

    Lokata bankowa: Ty zarabiasz na niej czy ona na tobie? z wyborcza.biz
    [url=http://...]http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,10636425,Lokata_bankowa__Ty_zarabiasz_na_niej_czy_ona_na_tobie_.html[/url]

    Mówi się BGŻOptima a nie BGŻOptimum.

    bgzoptima.pl to adres właściwej stronki
    Cytuj
  • Zreformowany 26 lis 2011, 23:09
    Cudaki, w innych bankach lokaty on-line zakładasz w 10 min.
    Przysyłają ci hasło na podany e-mail, a kody dostępu na komórkę.
    A tu podobno ludzie czekają na tokena po Tydzień i dłużej.
    To bardzo "nowoczesny" bank".
    Cytuj
  • Mesko 8 gru 2011, 12:05
    Też jestem ciekawy czy opłaca się tam trzymać oszczędności.
    jednak 8% daje bank który ma ok 500 oddziałów w całej Polsce, a nie jakiś maluszek co dopiero wystartował.
    Cytuj
  • Procencik 8 gru 2011, 12:10
    Tak jak pisałem wcześniej token mnie zniechęca.
    napisałem do banku i po... tygodniu dostałem odpowiedź.

    Otóż BGŻ nie planuje wprowadzenia opłat za digipass (zobaczymy za pół roku?), i nie planuje obsługi konta przy pomocy SMS-ów.
    Co do wysłki digipass to idzie ona priorytetem a nie kurierem. PIN dostajemy w ten sam sposób tylko później.
    Ciekawi mnie ile wytrzymuje bateria w takim digipassie? Bo jak ona padnie i zanim przyślą kolejny to minie sporo czasu, a podobno konta w placówce nie można obsłużyć.

    No mówię, powinna być autoryzacja kodami SMS.
    Cytuj
  • ZuluGula 8 gru 2011, 15:24
    W sumie tylko lokaty zostały.
    Złoto tak jest wywindowane, że nie wiem co,
    Surowce niepewne,
    Waluty - może jeszcze opłaca się w dolary inwestowąć,
    Euro - waluta trup na intensywnej terapii - zobaczymy co przyniesie szczyt UE.
    Akcje, giełda, fundusze w dół.
    Cytuj