Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy można palić na ulicy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy można palić na ulicy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bandito 19 gru 2010, 1:19
    JAkiś czas temu, może z miesiąc wylegitymowała mnie policja i powiedzieli, że nie bedzie można palić na ulicy. Czy orientujecie sie na ten temat? Jak to w koncu jest, bo w kanjpach to wiem ze nie można juz.
    Cytuj
  • Farrel 19 gru 2010, 6:00
    Czytałem ta ustawę, teraz w kwietniu weszły poprawki i tam nic nie ma o ulicy, że nie wolno palic, miejsca publiczne typu bar, klub, restauracja to tak. Ale na ulicy mozna puscić dymauśmiech
    Cytuj
  • Yago 19 gru 2010, 9:40
    No całe szczęście, bo już nigdzie nie wolno. na przystanku nie, w knajpie nie, to gdzie mi wolno zapalić?
    Cytuj
  • caipirinha 19 gru 2010, 12:48
    A pal sobie w domu kolego, jak chcesz się truć to truj się sam, dlaczego ludzie wokół też muszą z tego powodu ucierpieć? Nienawidze jak ktoś mi na przystanku dymi w twarz. Co z tego, że się odwróci do mnie tyłem, jak cały ten smród leci na mnie.
    Cytuj
  • Bandito 19 gru 2010, 16:24
    Ale na przystanku od dawna nie wolno palić. Tzeba bylo gościowi powiedzieć, żeby zgasił albo odszedł na bok.
    Cytuj
  • Yago 19 gru 2010, 18:45
    Nie wolno pod wiatą, ale obok mozna. Jak ktoś chce się schowac pod daszkiem to mu nie mozesz dymić, ale zawsze możesz odejśc parę kroków i masz prawo zajarać.
    Cytuj
  • caipirinha 19 gru 2010, 20:26
    Czyli co? Obok słupka z rozkładem jazdy to już nie jest przystanek tylko ulica? A jak nie ma miejsca pod wiatą?
    Zresztą o czym my tu mowimy... nie raz zdarzyło mi się zwracac komuś uwagę, jeszcze jak kobieta to zgasi, a facet tylko się głupio usmiechnie i albo jeszcze się narażam na durne komentarze. I co mu moge zrobić? Zadzwonić na policję? Przecież wiadomo, że to bezcelowe, bo nawet jesli przyjadą, to tego faceta dawno tam nie będzie. On to wie i ja to wiem:/
    Cytuj
  • Iolla007 19 gru 2010, 21:17
    Ale pojawiły sie już tabliczki, że zakaz palenia na przystanku, nie "pod wiatą" i umieszczone są właśnie w tej galbocie z rozkładem czyli obok wiaty też nie wolno! A co do ulicy to też powinien być zakaz, ile razy ide chodnikiem i ktoś przede mną pali, a za nim chmura dymu, w którą chcac nie chcąc wpadam! Szlag mnie trafia po prostu:/
    Cytuj
  • Bandito 19 gru 2010, 23:13
    czyli co, za palenie na ulicy nikt mi nie da mandatu?
    Cytuj
  • Domatorres 20 gru 2010, 0:00
    Ja słyszalem o jakichś poprawkach, że palić można będzie tylko w domu i na ulicy. Ale czy to wchodzi w życi to w koncu nie wiem. A może juz weszlo? Na szczęscie nie palę od prawie 10 latuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum