Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jakie zasiłki dla samotnej matki?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie zasiłki dla samotnej matki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 30m1n1k4 22 lut 2011, 0:24
    No straszna, współczuję takim matkom, ale z drugiej strony wszyscy płacimy podatki na te zasiłki, a w końcu to jest czyjaś nieodpowiedzialność (mam na myśli ojca) i czemu ja mam utrzymywac jego dziecko? Każdy jest kowalem własnego losu...
    Cytuj
  • Trix74 22 lut 2011, 1:19
    http://www.somianka.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=372:zasisek-rodzinny-oraz-dodatki-do-zasisku-rodzinnego&catid=27:bwiadczenia-rodzinne&Itemid=74
    to jest link do strony gdzie znalazłam informacje o zasiłkach na dzieckouśmiech
    Cytuj
  • -ania- 14 sty 2012, 23:18
    Witam. Ktoś pytał o becikowe-becikowe należy się matce której dziecku ojciec dał nazwisko (pierwszy tysiąc), drugi tysiąc należy się matce samotnie wychowującej z wyrokiem sądowym o zasądzonych alimentach, rodzinne też należy się dopiero gdy matka ma wyrok sądowy, ale na co są progi. Warto założyc sprawę o alimenty, nawet jeśli wiecie, że ojciec dziecka nie będzie miał z czego płacic, może sąd zasądzi wtedy mniej pieniędzy ale zawsze coś, jęśli ojciec dziecka nie będzie płacił sprawę kieruje się do komornika, który jeśli nie zmusi ojca do zapłaty wystawia pismo mówiące o nie ściągalności alimentów i wtedy matka dostaje alimenty z funduszu alimentacyjnego, a jemu rośnie dług
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum