Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Urlop dla ojców - na jakich warunkach?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urlop dla ojców - na jakich warunkach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Barbra67 20 wrz 2010, 18:47
    Urlop dla tatusiów jest w wymiarze jednego tygodnia, od poniedziałku do niedzieli. Jest udzielany w tygodniach, więc nie mozna go dzielić.
    Cytuj
  • Raf1975 20 wrz 2010, 21:35
    Zoe87 napisał:Ma być 14 dni, ale to dopiero w 2012uśmiech
    Poczekamy zobaczymy... a nawet jakby było 14 dni to jeszcze daleko nam do takiej Szwecji, gdzie ojcowie mają 28 dni urlopuuśmiech
    Cytuj
  • Specyfinder 20 wrz 2010, 22:59
    A czy trzeba być małżeństwem żeby ojciec dziecka mógł skorzystac z tego urlopu? Czy jak moja dziewczyna urodzi dziecko (mieszkamy razem, chociaż nie jesteśmy zameldowani w tym samym miejscu) to bede mógł pójść na taki urlop?
    Cytuj
  • Stinaa 21 wrz 2010, 0:28
    Z tego co wiem to tak, urlop tacierzyński jest dla taty, nie dla mężauśmiech
    Cytuj
  • Zoe87 21 wrz 2010, 1:19
    Specyfinder napisał:A czy trzeba być małżeństwem żeby ojciec dziecka mógł skorzystac z tego urlopu? Czy jak moja dziewczyna urodzi dziecko (mieszkamy razem, chociaż nie jesteśmy zameldowani w tym samym miejscu) to bede mógł pójść na taki urlop?
    Jak najbardziej.
    Cytuj
  • caipirinha 21 wrz 2010, 7:12
    A czy może skorzystać z tego urlopu ojciec dziecka, jeśli mama jest niepracująca?
    Cytuj
  • Barbra67 21 wrz 2010, 7:41
    Może bez względu na to czy mama pracuje czy nie.
    Cytuj
  • Piekarzowa 21 wrz 2010, 9:17
    Witam i mam jeszcze pytanko. Czy jak się rodza bliźnięta (trojaczki, czworaczki i td) to ten urlop sie liczy po 7 dni na każde dziecko?
    Cytuj
  • Manolito 21 wrz 2010, 10:13
    Niestety w przypadku ojców wymiar urlopu ojcowskiego nie zależy od liczby dzieci urodzonych podczas jednego porodu. Tak jest tylko w przypadku urlopu macierzyńskiego.
    Cytuj
  • Stinaa 21 wrz 2010, 11:10
    To jeszcze tylko jedno pytanko czy taki urlop jest płatny 100%?
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum