Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Czy zakupy grupowe są opłacalne te z Groupon, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy zakupy grupowe są opłacalne te z Groupon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KRYZAK 29 wrz 2011, 13:47
    ZASTANAWIAŁEM SIĘ WŁAŚNIE NAD TYM OD TEJ DRUGIEJ STRONY. NIBY FAJNA REKLAMA ALE NIE WIEDZIALEM CZY TO JEST W OGOLE OPLACALNE. TO ZE DLA KLIENTA TO OPLACALNE TO GOLYM OKIEM WIDAC. NIE TRZEBA BYĆ EKSPERTEM OD MARKETINGU CZY CZEGOS. BARDZO POMÓGŁ MI FILMIK http://firmin.pl/guidebooks/zakupy-grupowe-smiercia-dla-mikroprzedsiebiorcy GENERALNIE WSZYSTKIE ZA I PRZECIW uśmiech
    Cytuj
  • tomek_84 17 maj 2012, 12:43
    Nigdy nie korzystałem zakupów grupowych, wolę kupować w sklepie internetowym gdzie są promocje lub rabaty. Ostatnio napotkałem się na fajny serwis Szmalback gdzie za zakupy dostaję zawsze z góry określony rabat. Czasami są jeszcze dodatkowe kody promocyjne więc się bardzo opłaca. Jeśli nigdy nie byliście na tej stronie to gorąco polecam.
    Cytuj
  • marek100 18 maj 2012, 15:10
    trudno uwierzyć w te okazje, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę fakt, że te portale grupowe pobierają 50% prowizji...
    Cytuj
  • jares 21 maj 2012, 11:22     (ostatnio zmieniony przez autora 21 maj 2012, 11:23, w całości zmieniany 1 raz)
    W internecie można znaleźć wiele negatywnych opinii na temat zakupów grupowych , sporo ludzi się na nich zawiodło , oferty prezentowane na grupponie są ponoć nie sprawdzane .
    Osobiście miałem zamiar skorzystać z usługi zakupów grupowych , ale po tym co przeczytałem , wolę zapłacić więcej , ale nie zostać oszukanym .

    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum