Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto iść do dietetyka?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto iść do dietetyka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 28 sty 2015, 15:09
    Oczywiście, samymi tabletkami. Na pewno ktoś Ci uwierzy.
    Cytuj
  • tyrion 30 sty 2015, 9:36
    Przez kilkanaście lat walczyłem z nadwagą - bezskutecznie. Najpierw próbowałem po prostu ograniczać niezdrowe przekąski, co oczywiście nie przyniosło rezultatu. Później, bardziej zdesperowany zacząłem szukać pomocy w różnych tabletkach, ale i to na niewiele się zdało. Kolejne były diety: białkowa, norweska, w końcu redukcyjna. Na tej ostatniej trochę się ruszyło, ale to i tak nie to, czego oczekiwałem. W międzyczasie ćwiczyłem, czytałem i myślałem, że wiem wszystko. Ale tak naprawdę do wszystkiego było mi daleko. Do dietetyka, pani z Pracowni Psychorozwoju poszedłem w akcie desperacji. Zostały mi zrobione badania, a po rozmowie pani dała mi jadłospis, na którym wreszcie schudłem. Myślałem, że sam odżywiam się zdrowo, ale dopiero po wizycie u specjalistki poznałem, co to tak naprawdę znaczy. Tu jest jej adres: http://psychoterapia-kielczyk.pl/dietetyk-odchudzanie-zdrowa-dieta/
    Cytuj
  • 5 lut 2015, 14:08
    Warto iść do dietetyka, ponieważ tylko taki specjalista jest w stanie ustalić cały plan dotyczący żywienia, dobrać właściwą dietę do naszego organizmu, rodzaju schorzeń etc
    Cytuj
  • Mirka85 11 lut 2015, 19:05
    no raczej warto! ja przez złą dietę nabawiłam się anemi. Maskara bo tak się źle czułam, że najchętniej nie wstawałabym z łóżka. płacz nic mi nie pomagało z naturalnych sposobów - jadłam wątróbkę, szpinak - zero poprawy. Dopiero jak zaczełam brać Chela ferr poziom żelaza wrócił do normy. Naprawdę nie warto ryzykować, trzeba się odchudzać z głową.
    Cytuj
  • Leon99 28 lut 2015, 16:27
    A czemu nie? Przeciez istnieja roznego rodzaju suplementy diety, ktore ulatwiaja odchudzanie (tak jak Therm Line Fast, ktory zazywam) bez praktycznie zadnego wysilku i diety. Wiadomo, wtedy nie chudnie sie az tak bardzo jak podczas np treningow i brania jakis suplementow wspomagajacych, ale takze sie chudnie.
    Cytuj
  • koonik 16 mar 2015, 17:25     (ostatnio zmieniony przez autora 10 kwi 2015, 13:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Dietetyk to jedno, ale warto jeszcze wybrać się na [url=http://www.skuteczneoczyszczanie.pl/hydrokolonoterapia/]hydrokolonoterapię[/url], podczas której możliwe jest oczyszczenie swojego ciała z resztek jedzenia i toksyn. Nasz metabolizm wróci w ten sposób do normy, a jednocześnie zadbamy o to, by nasza cera była zdrowa.
    Cytuj
  • pistacja 17 mar 2015, 21:45
    Słyszałam o tej hydrokolonoterapii wiele dobrego, więc pewnie warto spróbować uśmiech
    Cytuj
  • koonik 18 mar 2015, 20:10
    Zdecydowanieuśmiech Wielu moich znajomych dało się przekonać i czują się znacznie lepiejuśmiech
    Cytuj
  • nina_ky 20 mar 2015, 19:32
    Zdecydowanie warto jest korzystać z usług dietetyków. A ta hydrokolonoterapia brzmi całkiem nieźle, może też się zastanowię nad takim zabiegiem.
    Cytuj
  • metka_nesca 15 kwi 2015, 13:42     (ostatnio zmieniony przez autora 15 kwi 2015, 13:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Wydaje mi się, że to różnie bywa z tymi dietetykami. Sama byłam kilka razy i nie do końca byłam zadowolona z usług. Ogólnie sporo się płaci, a efekt taki sam, jakbym sobie kupiła dietę online w necie. Ogólnie ostatnio tak zrobiłam. Kupiłam plan diety na [url=http://dietmap.pl/pl/pl/program-dietmap/o-programie]dietmap.pl[/url] i jestem całkiem zadowolona. Proste, smaczne posiłki, do tego cała dieta w apce jest, więc zawsze pod ręką. No i można się kontaktować z dietetykiem, Co prawda mailowo, ale napisałam już 3 razy i nigdy nie czekałam dłużej niż 48 godzin na odpowiedź.

    Ogólnie nie chcę być źle zrozumiana, że hejtuję dietetyków, czy coś, bo to nie prawda. Uważam tylko, że czasami ich ceny są zbyt przesadzone za to co tak de facto oferują. 3 wizyty w warszawie, to jest jakieś 400 złotych minimum, A dietę na 3 miesiące możesz w necie kupić za 50 złotych. Może nie będzie tak idealnie dopasowana, ale są programy gdzie możesz wymieniać posiłki na podobne pod względem kaloryczności i składu, więc de facto sama sobie ustalasz jadłospis.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum