Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak się ustrzec przed grypą żołądkowo - jelitową?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się ustrzec przed grypą żołądkowo - jelitową?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • janna 13 kwi 2014, 12:46
    Dobrze mieć probiotyk zawsze pod ręką przymrużenie oka Ja tez mam go zawsze w apteczce, już nie raz się przydał, tak samo jak w podróży.
    Cytuj
  • zataraa2 16 kwi 2014, 21:01
    też mi się nie raz przydał, sama ostatnio podjadałam dziecka acidolac bo jelitówka szalała u nas
    Cytuj
  • janna 16 kwi 2014, 22:39
    Ale i tak wydaje mi się, że nią da się przed tym wirusem uchronić, szybko przechodzi z jednego na drugiego. U nas to zaraz całymi rodzinami chorują.
    Cytuj
  • zataraa2 17 kwi 2014, 20:12
    bo to jest bardzo zaraźliwe, a do tego są ciągle nowe mutacje, najważniejsze to się nie odwodnić, szczególnie to się tyczy dzieci
    Cytuj
  • janna 23 kwi 2014, 18:46
    Tak, najważniejsze jest nawadnianie, obserwacja czy do niego nie doszło. Nie ma na to żadnego lekarstwa, podaje się jedynie probiotyki.
    Cytuj
  • zataraa2 29 kwi 2014, 14:30
    a probiotyki potrafią zdziałać wiele, sama widzę różnicę, jak mój mały dostał pierwszy raz biegunki poważnej to byłam w niezłej panice, ponieważ byliśmy wtedy na wyjeździe nie miałam jak pójść do lekarza, a po tym jak nam polecił probiotyk podać to biegunka szybko przeszła
    Cytuj
  • Meggi85 1 maj 2014, 14:02
    Mydła antybakteryjne odgrywają tu ogromną rolę. Najwięcej takich bakterii przenosimy na dloniach. Ja mam Dettol, bo można go używać na codzień i jest bezpieczny także dla dzieci.
    Cytuj
  • migo 6 maj 2014, 20:20
    Meggi85 napisał:Nie wiem jakie są, ale ja używam Dettol i kosztuje około 12zł opakowanie. Nie jest to kwota, która jest nie warta mojego bezpieczeństwa. Szczególnie, że jest mega wydajny.
    A to faktycznie znośna cena... szacowałam , że znacznie droższe. Widziałam ostatnio reklamę tego dozownika bezdotykowego. Chyba się skuszę, bo nawet mi się podoba taki gadżet w łazience. Polecasz jakiś konkretny zapach?
    Cytuj
  • Meggi85 25 maj 2014, 18:50
    Teraz jest nowy Dettol o zapachu Lawendowy i winogron. Genialnie pachnie, więc jak coś to ten polecam. No i moj ukochany grejfrutowy.

    Cytuj
  • Meggan 26 maj 2014, 11:24
    odpowiednia higiena to podstawa
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum