Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak się ustrzec przed grypą żołądkowo - jelitową?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się ustrzec przed grypą żołądkowo - jelitową?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • annaskora75 1 lut 2012, 10:34
    Rozbieżności w nazewnictwie wynikają z tego, że to wirusowy nieżyt żołądka i jelit. Ciężko jest się przed nią ustrzec w szczególności jeśli wszyscy członkowie rodziny chorują. Warto spróbować znanych metod czyli unikania sztućców, talerzy których używali chorzy, unikać przebywania w tym samym pomieszczeniu. Generalnie grypa żołądkowamusi przejść i potrafi „trzymać” nawet tydzień.
    Cytuj
  • gwiazdeczka603 12 mar 2012, 15:47
    A proszę powiedźcie mi czy jeżeli ja już miałam grypę żołądkową a teraz (po tygodniu) łapie to paskudztwo moich rodziców to czy ja mogę znów się zarazić ??????????
    Cytuj
  • zataraa2 18 mar 2014, 19:53
    na wszelkie biegunki to u nas najlepiej się sprawdza acidolac, probiotyk. Szczególnie u dzieci, bo u nich nie powinno się biegunki hamować tylko bardziej regulować żołądek
    Cytuj
  • janna 19 mar 2014, 19:53
    Dzieci najczęściej łapią takie paskudztwa, szczególnie moje, dlatego też w aptece zawsze mam probiotyk, elektrolity, coś od gorączki. Dzieci tak bywa, że chorują jak już przychodnie i apteki są zamknięte uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 30 mar 2014, 12:41
    Mydła antybakteryjne zabijają bakterie grypy. U mnie w domu jest Dettol i mogę śmiało polecić. Nie tylko skuteczny, ale fajne delikatne i niesamowicie przyjemnie pachnące mydełka. Uwielbiam grejfrutowe.
    Cytuj
  • migo 30 mar 2014, 21:24
    Meggi antybakteryjne to pewnie sporo kosztuje co?
    Cytuj
  • Meggi85 31 mar 2014, 22:08
    Nie wiem jakie są, ale ja używam Dettol i kosztuje około 12zł opakowanie. Nie jest to kwota, która jest nie warta mojego bezpieczeństwa. Szczególnie, że jest mega wydajny.
    Cytuj
  • zataraa2 8 kwi 2014, 13:11
    janna napisał:Dzieci najczęściej łapią takie paskudztwa, szczególnie moje, dlatego też w aptece zawsze mam probiotyk, elektrolity, coś od gorączki. Dzieci tak bywa, że chorują jak już przychodnie i apteki są zamknięte uśmiech
    u mnie podobnie, dzieci to mają takie pomysły,mój synek lubi wszystkiego próbować i pcha do buzi i piasek na placu itp. a później biegunka murowana skrzywienie, trzeba mieć rękę na pulsie
    Cytuj
  • janna 9 kwi 2014, 18:03
    Jakieś dwa tygodni temu panował u nas ten wirus biegunkowy, wszyscy po kolei przechorowaliśmy, bez wyjątku. Także probiotyki sie przydały, byliśmy na diecie, zresztą nikt nie miał apetytu.
    Cytuj
  • zataraa2 12 kwi 2014, 18:48
    dzisiaj mój brat się pochorował, od rana miał biegunkę, mieszkamy po sąsiedzku więc poratowałam go acidolackiem, miałam tylko te miśki dla dzieci ale i ten mu pomógł, bo po południu już się dużo lepiej czuł
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum