Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak się ustrzec przed grypą żołądkowo - jelitową?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się ustrzec przed grypą żołądkowo - jelitową?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jarzebina100 27 maj 2014, 17:12
    Lawenda jest cudna, chociaż nie łatwo ją dostać. Aloesowy zapach jest neutralnie przyjemny.
    Cytuj
  • migo 28 maj 2014, 22:57
    Lawendowego nie znalazzłamsmutny Może kolejnym razem uda się gdzieś go znaleźć. Mamy ogórkowy, Taki lekki i świeży! A dzieciaki są zadowolone z tego dozownika.
    Cytuj
  • MartynKa79 29 maj 2014, 20:26
    U nas jest aktualnie grejpfrut. Bardzo lubię ten zapach na dłoniach. Czy u was też jest tak, że jak nadchodzi sezon letni to i mydło schodzi w szalonym tempie? Znowu dzisiaj musiałam dokupić! Fakt, że w wakacje myje się ręce co chwila, bo jak nie pikniki i wypady nad wodę, to ganianie z psem, wszędzie pot, wysokie temperatury... ale jakoś dopiero teraz zwróciłam na to uwagę. Też tak macie? uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 8 cze 2014, 18:16
    A u mnie właśnie nie schodzi aż tak bo jest mega wydajne. Ten dozownik, który mam odmierza porcję. Czasami mój synek bierze dwie a i tak mi się wydaje jakby to mydło bylo i było i było. Co do zapachów to jak dla mnie ta lawenda rulez. Chociaż Dettol w każdym zapachu mi się podoba.
    Cytuj
  • Jarzebina100 11 cze 2014, 14:56
    Ja jakoś nie mam tego wrażenia, bo mam dwa mydła. Dettol używam głównie po powrocie z miasta i z pracy.
    Cytuj
  • janna 24 cze 2014, 5:36
    Chyba nie ma na to lekarstwa, nie można przed tym się ustrzec, ale probiotyki dobrze zawsze mieć w apteczce.
    Cytuj
  • Meggi85 25 cze 2014, 10:08
    Jak pisaliśmy wyżej da się ustrzec. Bedąc na wakacjach chociażby przebywa się często w miejscach gdzie jest dużo ludzi jak dworce, stacje bęzynowe czy komunikacja miejska. Łatwiej wtedy złapać jakieś bakterie, ktore są wszędzie. A własnie mycie rąk takim Dettolem je eliminuje w dużym stopniu i nie trafią do organizmu. Jak się ma nawetk mycia rąk, to wielu chorobom można zapobiegać.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 lip 2014, 14:42
    A używałyście może takiego żelu do używania na sucho? np. w plenerze?
    Cytuj
  • Jarzebina100 3 lip 2014, 14:18
    MartynKa79 napisał:A używałyście może takiego żelu do używania na sucho? np. w plenerze?
    Właśnie w innym temacie dotyczącym infekcji napisałam o tym żelu, według mnie to najlepsze rozwiązanie !
    Cytuj
  • MartynKa79 4 lip 2014, 12:46
    A czy taki żel nie wysusza rąk?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum