Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Likwidacja zmarszczek, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Likwidacja zmarszczek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aga8490 16 maj 2014, 21:07
    ja 2 miesiące temu miałam lifting twarzy i szyi - luźna skóra została podciągnięta, twarz wygląda naprawdę o wiele młodziej i jest jędrniejsza. zabieg wykonywałam u dr Moniki Grzesiak - polecam panią doktor, bardzo sympatyczna babka i profesjonalistka!
    Cytuj
  • sloneczko9 4 lip 2014, 11:20
    Jeśli posiadacie ku temu odpowiednie fundusze warto jest wybrać się na laserowe usuwanie zmarszczek : http://proclinic.pl/service/odmladzanie-laserowe-t3-frakcjonowanie-3d/ - w linku znajdziecie info na czym polega zabieg (przeprowadzałam go właśnie w tym gabinecie we Wrocławiu). Sama kiedyś byłam nieco przeciwna takiej ingerencji jednak pojawiły się u mnie pierwsze zmarszczki tak więc stałam się o wiele bardziej pragmatyczna i postanowiłam jednak skorzystać uśmiech Zabieg nie okazał się tak nieprzyjemny jak myślałam. Najważniejsze ,ze praktycznie znikły wszystkie drobne niedoskonałości, przebarwienia, blizny potrądzikowe a i zmarszczki się zmniejszyły . Tak więc warto jest się wybrać jeśli macie ku temu oczywiście odpowiednie fundusze.
    Cytuj
  • majowa 6 lip 2014, 20:58
    Warto zajrzeć do kliniki SzwedoGroup . Mają bogatą ofertę zabiegów, a dla nowych klientek promocję na zabieg powitalny
    Cytuj
  • samuraj 9 lip 2014, 21:34
    medycyna estetyczna bardzo idzie naprzód wszystko, żeby każdy czuł się jak najlepiej, Mnie się podoba lifting nićmi nowej generacji, który wykonuje dr Magdalena Tyc-Tyka. Fajny, bo nie tak inwazyjny jak inne liftingi, a efekty naprawdę super.
    Cytuj
  • Meggi85 13 lip 2014, 12:57
    Moja koleżanka zachwala bardzo nową serię Vichy Aqualia Thermal. Mam z tej serii serum i jest rewelacyjne. Ona ma krem w szklanym słoiczku i mówi, że nawilża i regeneruje. Skóra stała się znacznie bardziej elastyczna, a co za tym idzie wygładzily się znacznie zmarszczki. Ja jeszcze nie borykam się z tym problemem, ale wolę mu zapobiegać, więc też stawiam na Vichy.
    Cytuj
  • monia_nia 26 wrz 2014, 19:15
    a słyszałyście o komorze hiperbarycznej?
    Cytuj
  • pani_woda 28 wrz 2014, 19:45
    Tak od razu chcesz iść na zabieg? Próbowałaś róznych kremów? Moja znajoma jest 40+ i teraz kupiła w aptece krem przeciwzmarszczokwy Sensilis Supreme z kawiorem i ładnie jej wygładził zmarszczki, w szczególności na czole i między brwiami. Możesz zajrzeć na fanpage marki https://www.facebook.com/Sensilis mają tam ciekawe info odnośnie kosmetyków. Może na początku spróbuj z kremem, a potem dopiero zdecyduj się na inwazyjne zabiegi, moim zdaniem powinno wykonywać się je w przypadku pań 50+.
    Cytuj
  • Jarzebina100 29 wrz 2014, 15:14
    Komora hiperbaryczna to swietne rozwiazanie jesli chodzi o odzywienie komorek ciala - dziala dobrze przeciwzmarszczkowo, regeneracyjnie. Jest zalecana u dzieci chorych autystycznie.
    Cytuj
  • Sajana 2 paź 2014, 0:00
    Botox jest stosowany od dawna i może dlatego jest tak dobrze znany. Myślę jednak, że dziś to dużo bardziej zaawansowana technologia niż przed 5 laty. Fajnie jest to opisane w artykule: http://twoja-nadzieja.com.pl/jak-dziala-botox.php
    Cytuj
  • nina_ky 7 paź 2014, 12:43
    Moim zdaniem każda kobieta powinna umieć pogodzić się ze zmarszczkami, ewentualnie 'walczyć' z nimi za pomocą kremów i niezbyt inwazyjnych zabiegów.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum