Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Likwidacja zmarszczek, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Likwidacja zmarszczek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 31 paź 2014, 8:29
    Jest cała lista zabiegów jakim można się poddać i nie wszystkie wiąrzą się od razu ze skalpelem przecież. Sama bałabym się jakiś bardzo drastycznych rzeczy, ale takie peelingi chemiczne czy zabiegi lżejsze to czemu nie. Można np tutaj podejrzeć klikając w zakładkę zmarszczki ile tego jest do wyboru. http://www.elite.waw.pl/piel%C4%99gnacja-sk%C3%B3ry-twarzy-twarz/
    Cytuj
  • Rukarolka 4 lis 2014, 18:41     (ostatnio zmieniony przez autora 2 gru 2014, 13:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja już wolę mieć zmarszczki aniżeli coś majstrować przy sobie. Peelingi, kremy i owszem ale jakieś obstrzykiwanie się czy chirurgiczne zabiegi to się boję.
    -------------
    Nowoczesny [url=http://www.ep24.pl/]elektroniczny papieros[/url]
    Cytuj
  • Jarzebina100 23 lis 2014, 21:56
    Ja podobnie jak przedmówczyni nie uznaję strzykawek i zabiegów chirurgicznych jeśli chodzi o kwestię zmarszczek. Kremy za to jak najbardziej tym bardziej, że dobry krem to podstawa pielęgnacji skóry, także jeśli może działać liftingująco to czemu nie. Ostatnio moją uwagę przykuł vichy liftactiv supreme który podkradłam siostrze. Moje spostrzeżenia to że dobrze się rozprowadza i nie tworzy maski. Siostra po dłuższym czasie stosowania czuje działanie liftingujące, także myślę nad nim.
    Cytuj
  • jarzebina 24 lis 2014, 15:20
    hmmm... może i ja pomyślę? Ile on kosztuje? Kiedy można się spodziewać efektów?
    Cytuj
  • paulinkaaa2 8 gru 2014, 7:54
    Też wolę takie zabiegi naturalne. Najlepiej stosować maseczki z różnych olejków np. z orzechów włoskich.
    Cytuj
  • gabinetzabiegowy 8 gru 2014, 21:09
    Ja polecam masaż twarzy - metoda tania tyle że nie daje takich efektów jak botoks. Masaż skóry twarzy odpręża i relaksuje mięśnie a dodatkowo pobudza krążenie. Masaż taki może być też ratunkiem dla opuchniętej twarzy, pomoże jeśli borykamy się z workami i opuchlizną pod oczami i może sprawić, że będziemy dłużej cieszyć się młodszymi rysami.
    [url=http://studiokosmetyki.org/studio-kosmetyki-zabiegi]Masaż twarzy[/url] działa skuteczniej niż niejeden krem a W połączeniu z serum odmładzającym potrafi zdziałać cuda. Dlatego też w Azji masaże twarzy są bardzo rozpowszechnione i stosowane powszechnie jako jedna z metod ujędrniania skóry i zapobiegania utraty owalu twarzy. uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 9 gru 2014, 9:29
    Chętnie wybrałabym się na taki masaż twarzy, zrobiłaś mi na niego ochotę uśmiech
    Cytuj
  • martinus22 9 gru 2014, 16:35     (ostatnio zmieniony przez autora 15 gru 2014, 10:34, w całości zmieniany 9 razy)
    Najlepiej poszukaj sobie apteki albo sklepu internetowego, który sprzedaje takie kremy na zmarszczki. Unikaj też solarium i nadmiernej ilości słońca. Na stronie [url=http://www.sulphur.com.pl/produkty/dermokosmetyki-uzdrowiskowe]sulphur.com.pl/produkty/dermokosmetyki-uzdrowiskowe[/url] poczytasz też czym są zmarszczki i jak powstają, więc w wolnej chwili sobie wejdź. Myślę też, że najgorszą opcją byłoby usuwanie tych zmarszczek operacyjnie. To często zbędny wydatek i niepotrzebne działanie, bo wszystko da się załatwić zdrowym odżywianiem i odpowiednimi kosmetykami.

    Cytuj
  • kosmiczna 23 sty 2015, 14:25
    A tam mi zmarszczki nie straszne. Czytałam ostatnio fajny artykuł na temat kobiet po 50. Jak się świetnie czują i dobrze wyglądają. Grunt to starzeć się z godnością. Upływu czasu się nie zatrzyma i trzeba się z tym pogodzić.
    Cytuj
  • fela 10 lut 2015, 20:02
    Ja czytałam ostatnio o zabiegu Venus Freeze, który zmniejsza oznaki starzenia się, poprawia kondycję skóry. Na pewno w Krakowie jest w ofercie Vicihair przy ul. Stanisława 2. nie ma nic wspólnego z kłuciem igłami przymrużenie oka działa też na trądzik młodzieńczy, cellulit itp, po prostu idealny dla skóry.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum