Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Likwidacja zmarszczek, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Likwidacja zmarszczek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • losia 17 cze 2015, 21:49
    Ja jestem dużo młodsza i nie miałam nigdy z tym do czynienia lecz w telewizji czasem pokazywane są takie zabiegi. Nie wyglądają one przerażająco więc nie bój się. Idź tylko do profesjonalnego gabinetu, bo to ma duże znaczenie na jakość świadczonych usług.
    Cytuj
  • sylwia4012 24 cze 2015, 20:49
    Moim zdaniem takie zabiegi to ostateczność. Warto stosować dobre kremy i ćwiczyć, by zatuszować zmarszczki i opóźnić ich powstawanie.
    Cytuj
  • Meggi85 1 lip 2015, 19:01
    Fajnie na zmarszczki działa serum z Vichy które sie na noc nakłada. Nazywa sie to skin sleep i moim zdaniem bardzo poprawia wszelkie problemy ze skórą twarzy, między innymi ze zmarszczami też przymrużenie oka Moja mama uzywa tego już któryś tydzień i jest bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • miranda25b 3 lip 2015, 9:48
    Jeśli chodzi o likwidację zmarszczek oraz zaczerwienień (potrądzikowych lub z popękanych naczynek), to najlepiej zdecydować się na zabieg mikrodermabrazji. Są one całkowicie bezpieczne, a co najważniejsze efektywne, gdyż zarówno zmarszczki, jak i zaczerwieniania znikają w szybkim tempie.
    Cytuj
  • veganka 6 lip 2015, 16:40
    Meggi85 napisał:Fajnie na zmarszczki działa serum z Vichy które sie na noc nakłada. Nazywa sie to skin sleep i moim zdaniem bardzo poprawia wszelkie problemy ze skórą twarzy, między innymi ze zmarszczami też przymrużenie oka Moja mama uzywa tego już któryś tydzień i jest bardzo zadowolona.
    a Ty nie korzystasz z tego serum vichy, podobno jest przeznaczony do każdego rodzaju cery, a przy tym regeneruje zmęczoną skórę, no chyba , że należych do tych szczęśliwców którzy sie na codzień wysypiają.
    Cytuj
  • konto_usuniete_137444 8 lip 2015, 18:31
    NIe są bolesne ale nie możesz się ich bać bo się źle nastawiszuśmiech Na okolice oczu polecam Light eyes - zmniejsza zmarszczki i rozswietla okolice oczu. A jesli chcesz no czolo to polecam nitkowanie.
    Cytuj
  • madejka_ja 10 lip 2015, 21:16
    Zmarszczki niestety są objawem starzenia się naszej skóry, a co za tym idzie pierwsza oznaką starzenia się naszego organizmu. Starzenie to skracanie się telomerów. Niestety proces nie do powstrzymania. ale można go opóźnić. Podobno dostarczanie telomerazy do organizmu powstrzymuję ten proces. Tabletki TA 65 to innowacja w medycynie.
    Cytuj
  • Ecia 12 lip 2015, 19:25
    Moja mama używa teraz takich kremów z apteki. z olejem z wiesiołka, chyba oeparol, ale nie pamiętam jak się dokładnie nazywa seria. Jest zadowolona
    Cytuj
  • jarzebina 14 lip 2015, 8:19
    Podejrzewam, ze eliftance albo balance? Te dwie serie znam, nie wiem czy mają jeszcze jakies przeciwzmarszczkowe.
    Cytuj
  • zataraa2 16 lip 2015, 21:46
    jeszcze jest seria stimulance, też dla osób 40+, ja używam essence i jest świetny uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum