Favore.plForumPozostałe tematy

Jak odstraszyć gołębie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odstraszyć gołębie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • 77henry 26 gru 2010, 16:38
    Są też takie specjalne paski ze sterczącymi drutami. Montuje się je na zabytkowych budynkach na gzymsach i dachach.Nie ma szans żeby gołebie usiadły! Niestety nie wiem gdzie to kupić.
    Cytuj
  • latynowska8 26 gru 2010, 16:57
    To rozwiązanie absolutnie odpada! Po pierwsze sama bym nie chciała żeby jakiś ptak się na to nadział, jak pisałam nie mam zamiaru ich uśmiercać. Poza tym z tego co słyszałam to jest po prostu niezgodne z prawem. Obrońcy zwierząt by mnie chyba nadziali na takie kolceprzymrużenie oka
    Cytuj
  • freshuser 26 gru 2010, 20:14
    Gołąb nie jest głupi, nie siądzie przecież na tychh drutach. Można je jeszcze pomalować na kolorowo, będą odstraszać skuteczniej.
    Cytuj
  • Hunny8 26 gru 2010, 21:24
    Niestety musze cię zmartwić, ale nie raz widziałam martwe gołębie na takich prętach. Jest to wyjątkowo okrutna metoda, bo taki gołąb umiera długo i w strasznych męczarniach. U mojej babci wiszą płyty cd i to jest skuteczny sposób.
    Cytuj
  • D3niCle0 27 gru 2010, 0:13
    U moich rodziców na balkonie też się sprawdzaja plyty. Jedno jest pewne trzeba się ich jak najszybciej pozbyc, zwłaszcza jeżeli macie dzieci. Na gołębiach pasożytują kleszcze obrzeżki, któe roznosza bardzo niebezpeczne choroby! I pewnie jeszcze wiele innych pasożytów mozna od nich złapać.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 27 gru 2010, 7:14
    Są takie siatki na owady, cienkie i z daleka dosłwonie ich nie widać. Ale jak komary nie wlatują to gołębie tym bardziejprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Barbra67 27 gru 2010, 9:03
    Miałam kiedyś sąsiada, który hodował gołębie. To był dla mnie horror! Moje kwiaty w skrzynkach były dosłownie stratowane, zasrane, ziemia rozwalona po całym balkonie. Gołębi nie cierpię i już nigdy się do nich nie przekonam. Teraz na szczęście trzymają sie z daleka od mojego balkonuuśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 27 gru 2010, 10:04
    Ja się strasznie boję tych chorób od gołębi. Jakby mi siadały na balkonie to już bym chyba niczego tam nie dotknęła! Brrrr.
    Cytuj
  • Yosemitysam 27 gru 2010, 11:06
    Można rozsypać pieprz ziarnisty, na pewno poskutkujeprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Blueberry28 27 gru 2010, 13:34
    Też mam problem z gołębiamiskrzywienie Ale jak mam się ich pozbc skoro mój nawiedzony sasiad je regularnie dokarmia... Najpierw jemu musiałabym przemówić do rozsądku...
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum