Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 39  
  • baldymora 8 sty 2013, 10:24
    Ja nie kupuję praktycznie nic, ponieważ jakoś nie mam zaufania do tego czy otrzymam nie uszkodzony zestaw. Zanim coś kupię muszę to zobaczyć na własne oczy, dotknąć i przemyśleć czy kupić czy nie. Może kiedyś moje nastawienie na kupowanie w internecie się zmieni, ale póki co to staram się kupować w tradycyjnych sklepach.
    Cytuj
  • sloneczko9 8 sty 2013, 12:02
    Ja coraz częściej kupuję przez internet ponieważ jest taniej i mogę przejrzeć masę różnych ciekawych produktów bez wychodzenia z domu. To bardzo wygodne.
    Kupuję przede wszystkim kosmetyki oraz elementy wyposażenia domowego. Do ubrań i butów nie jestem przekonana bo przed zakupem wolę przymierzyć przymrużenie oka
    Cytuj
  • ana-mm 9 sty 2013, 11:24
    Większość rzeczy kupuję w internecie, bo jest taniej i wygodniej. Korzystam głównie z allegro i wybieram takie aukcje gdzie w razie czego mogę zwrócić towar - na wszelki wypadek przymrużenie oka

    Cytuj
  • malinkka 11 sty 2013, 13:34
    Przeglądając oferty zakupów grupowych na jednym z serwisów znalazłam specjalne oferty z których cały dochód przeznaczony jest na fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sama już zdecydowałam się na kupon na squasha- będzie prezentem dla mojego chrześniaka.
    Cytuj
  • witamja4 12 sty 2013, 18:10
    Wiele rzeczy kupuję przez internet szczególnie dla dziecka, mój ostatni zakup to fotelik samochodowy
    Cytuj
  • pati09 15 sty 2013, 16:45
    Przeglądając ostatnio strony zakupów grupowych zauważyłam, że na Gruperze pojawiło się coś takiego jak Gruperozłotówki. Zapoznałam się bardziej z tą opcją i okazało się, że jest to jeszcze jeden sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.
    Cytuj
  • malinkka 19 sty 2013, 16:16
    pati09 napisał:Przeglądając ostatnio strony zakupów grupowych zauważyłam, że na Gruperze pojawiło się coś takiego jak Gruperozłotówki. Zapoznałam się bardziej z tą opcją i okazało się, że jest to jeszcze jeden sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.
    Faktycznie! Ja często kupuję na Gruperze, także uważam, że to świetny pomysł i będę mogła cieszyć się ofertami po jeszcze niższej cenie uśmiech
    Cytuj
  • Batea 20 sty 2013, 11:59
    A ja na razie dopiero zaczynam swoją przygodę z zakupami przez internet, jakoś wcześniej wybierałam tę tradycyjną formę. Zaczęłam od produktów higienicznych - tzn. znam je w realu i po prostu kupuję przez net, bo jest taniej i wygodniej. Ale już niedługo będę polowała na buty górskie i chyba spróbuję przez netprzymrużenie oka Trzymajcie kciukiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • pati09 20 sty 2013, 14:29
    Zakupy przez internet ułatwiają wszystkim życie. Ja kompletuje właśnie odzież na narty. Znalazłam fajny komplet bielizny termoaktywnej na Gruperze. Już tylko czekać na wyjazd przymrużenie oka
    Cytuj
  • malinkka 21 sty 2013, 12:23
    pati09 napisał:Zakupy przez internet ułatwiają wszystkim życie. Ja kompletuje właśnie odzież na narty. Znalazłam fajny komplet bielizny termoaktywnej na Gruperze. Już tylko czekać na wyjazd przymrużenie oka
    Mnie to teraz szczególnie zainteresowały oferty z wyjazdami na narty właśnie. Dzieciaki zaczęły ferie i dobrze byłoby z nimi gdzieś wyjechać, a przy okazji nie wydawać majątku przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów