Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 39  
  • 28 sty 2013, 20:13
    Wyjazdy z grupona sa całkiem o.kej, warto ew. zadzwonić wcześniej i zapytać o terminy i dostępności - żeby się później nie rozczarować. Przez Internet to ja najczęściej wybieram sklep z zabawkami promocje tam są przez cały rok!uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 11:48     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 11:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Przez internet najczęściej kupuję chyba książki i ubrania i w obu przypadkach przesadzam zwykle z ilością uśmiech. Książki zamawiam na promocjach w internetowych księgarniach, na stronach wydawnictw lub na Allegro. Ciuchy z kolei kupuję zazwyczaj w sklepach online znanych marek lub z wyprzedażami. Staram się korzystać z przeróżnych zniżek i nie przepłacać, ale jak mnie coś zauroczy to nie ma na mnie mocnych, i tak to kupię przymrużenie oka
    Cytuj
  • jurikis 30 sty 2013, 9:21
    Dużo rzeczy kupuję przez internet. Głównie są to rzeczy elektroniczne, ponieważ w sklepach internetowych są o wiele tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Czasami jeszcze kupię sobie jakieś ubranie lub buty uśmiech

    Cytuj
  • malinkka 2 lut 2013, 13:30
    ja dziś skusiłam sie jeszcze na prezent walentynkowy dla męża: na Gruperze kupiłam świetne spinki do mankietów z USB. Dość oryginalny prezent uśmiech
    Cytuj
  • pati09 3 lut 2013, 19:20
    Bardzo fajny pomysł, będę musiała na to zerknąć. Takie nietypowe, oryginalne prezenty zawsze na dłużej zapadają w pamięci, a muszę przyznać, że Gruper ma takich ofert coraz więcej.
    Cytuj
  • malinkka 4 lut 2013, 12:15
    Widziałam tam też ciekawe zestawy herbat, zegarki, magiczne kubki, ręczniki z haftem i wiele innych uśmiechWarto sobie przejrzeć uśmiech
    Cytuj
  • pati09 8 lut 2013, 19:55
    Ja dla swojej córki na Gruperze kupiłam roczny kurs angielskiego przez Internet, który kończy się egzaminem na platformie e-learningowej. Dużo czasu spędza przed komputerem, więc ten czas poświęci na coś pożytecznego. uśmiech
    Cytuj
  • malinkka 9 lut 2013, 13:31     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lut 2013, 13:32, w całości zmieniany 1 raz)
    pati09 napisał:Ja dla swojej córki na Gruperze kupiłam roczny kurs angielskiego przez Internet, który kończy się egzaminem na platformie e-learningowej. Dużo czasu spędza przed komputerem, więc ten czas poświęci na coś pożytecznego. uśmiech
    Szukam właśnie prezentu na urodziny dla mojego chrześniaka, a taki kurs angielskiego to dobry i pożyteczny prezent. Marzy mu się wyjazd do Londynu, także z takim prezentem powinnam trafić w dziesiątkę uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 12 lut 2013, 19:23
    Ja dziś kupiłem grę Crysis3 - przedsprzedaż (206 zeta na xboxa, i już się nie moge doczekać jak ją dostanę - strzelanka kosmiczna nieco, wypasione nowinki no i wysyłkę mają robić na dzień przed premierą, więc z góry jestem zachwycony. Pewnie pogram jako jeden z pierwszych.
    ha!

    game, play, over! wielki uśmiech
    Cytuj
  • kam82 22 lut 2013, 14:15
    Większość rzeczy kupuję w internecie, bo jest taniej i wygodniej. Korzystam głównie z allegro, ale ostatnio znalazłem fajny serwis Szmalback, który daje rabaty za zakupy w ponad 300 sklepach uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów