Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 z 39  
  • monikap19 11 sie 2013, 12:03
    Oj rożnie ubrania, elektronika, książki ogólnie chyba wszytko oprócz żywności do tych sklepów jeszcze się nie przekonałam.
    Cytuj
  • monikap19 11 sie 2013, 12:05
    No i jeszcze kupiłam ostatnio zestaw klocków lego na urodziny dla chrześniaka
    Cytuj
  • majesty15 13 sie 2013, 12:01
    Ja ostatnio zakupiłem nowa komodę do sypialni.
    Cytuj
  • michal67 18 sie 2013, 12:14     (ostatnio zmieniony przez autora 18 sie 2013, 12:19, w całości zmieniany 1 raz)
    męska bielizna, książki, ubrania na każdą porę roku, elektronikę ogólnie sporo kupuje przez internet.
    Cytuj
  • arag33 25 sie 2013, 17:54
    Ja ostatnio zacząłem kupować meble. Wiem, że dla wielu to może być nie do końca fajne, bowiem a to nie można osobiście ich sprawdzić itp. ale gwarantuje wam, że takie kupowanie jest wygodne i komfortowe. Tym bardziej, że można trafić na liczne promocje.
    Cytuj
  • majestic24 26 sie 2013, 17:34
    Rzeczywiście internetowy sklep meblowy to dobry sposób na sprzedaż mebli, kupujemy a potem nam przywożą do domu i mamy podgląd na całą ofertę w kraju, a nie tylko to co w naszej miejscowości.
    Cytuj
  • Glinka 28 sie 2013, 12:03     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sie 2013, 12:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja kupuję w sieci polskie buty. W internecie są one dużo tańsze niż w sklepach. Trafiłam na sklep internetowy, w którym są naprawdę tanie i [url=http://www.szymek.com.pl]wygodne buty[/url].
    Cytuj
  • MalaMimi 30 sie 2013, 15:32
    Ubrań odradzam kupować przez internet, ale książki, znane już wcześniej perfumy, obuwie – czemu nie. Teraz w internecie znajdę więcej porad, jaki trymer, aparat, telefon kupić, niż w sklepie powie mi sprzedawca, który chce na siłe sprzedać konkretne modele.
    Cytuj
  • 1 wrz 2013, 11:32
    Ja kupowałem ostatnio plecak turystyczny jest bardzo pojemny i na pewno przyda się w moich wycieczkach. Do tego chcę jeszcze kupić jakieś buty odpowiednie na wyprawy. Takie, żeby były wygodne uśmiech
    Cytuj
  • Czexio11 2 wrz 2013, 11:00
    Ja ostatnio kupowałem bilety dla mnie i dla żony na [url=http://www.katowice-airport.com/]tanie loty lotnicze[/url] do Anglii, bo lecieliśmy do rodziny. Leciałem z Katowic z lotniska w Pyrzowicach. Bilety kupiliśmy przez Internet.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów