Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 z 39  
  • Jana1 28 lut 2013, 14:30
    Ja ostatnio kupiłam zabawki drewniane dla siostrzeńca. Ale kupuję masę rzeczy w sieci, przeważnie ciuchy, buty, torebki, ale też nieraz różne sprzęty. Swój laptop nawet kupiłam przez internet.
    Powiedzmy sobie szczerze - teraz idzie się do centrum handlowego, żeby zobaczyć co nam się podoba, a później szukamy tego samego w internecie.
    Cytuj
  • mscislaw 8 mar 2013, 21:28
    Ja bardzo często robię zakupy w sieci. Jest przede wszystkim taniej i jest ogromny wybór różnych produktów w jednym miejscu. Ostatnio zakupiłem materac w sklepie i polecam ponieważ obsługa zna się na rzeczy, można do nich zadzwonić i chętnie doradzą co wybrać. Jak się dobrze zagada może nawet dadzą rabat. MI udało się wynegocjować przymrużenie oka
    Cytuj
  • blue-green 11 mar 2013, 18:07
    Mój mąż kupił ostatnio taką posadzkę którą się wylewa,chcemy zastosować to rozwiązanie w jednym pomieszczeniu w piwnicy , ja za bardzo się na tym nie znam , ale wybrałam kolor beżowy i wiem że za transport nic nie zapłacimy.
    Cytuj
  • 15 mar 2013, 22:32     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2013, 22:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja nie zgodzę się z poprzednikiem, który twierdzi, że zakupy w internecie są tańsze bo czasem można nieźle przepłacić i nawet o tym nie wiedząc. Jeżeli chodzi o zakupy w internecie to osobiście nie boję się kupować nawet elementów, których standardowo nie kupuje się w necie. W zeszłym roku kupiłem online całą konstrukcję stropu do swojego domu uśmiech Polecić wam mogę natomiast
    Cytuj
  • darunia_34 21 mar 2013, 22:54
    Ja zakupy robiłam na gruperze i jestem zadowolona. Jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw do manicure hybrydowego i teraz mam swój własny "salonik" w domu język Teraz jest dodatkowo opcja zbierania sobie gruperozłotówek, jeśli posiadamy własne konto. Rabaty zawsze się przydają kiedy chcemy coś fajnego kupić uśmiech
    Cytuj
  • Tytuss 22 mar 2013, 12:54
    Gruper- ok
    Kilka razy korzystałem , mozna faktycznie trafić na dobrą ofertę
    Cytuj
  • darunia_34 22 mar 2013, 18:11
    Teraz zdecydowałam się na wyjazd, ale jeszcze myślę gdzie. Mam już rabat za ostatni zakup i sporo widziałam ciekawych ofert wyjazdów z zabiegami pielęgnacyjnymi, przyda się odpoczynek uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 22 mar 2013, 23:05
    Wszystko, ostatnio nawet meble uśmiech kelman ma fajną opcję płacenia - od zlecenia a nie za kilometr, więc na całą Polskę jest taka sama cena przymrużenie oka
    Cytuj
  • MartynKa79 3 kwi 2013, 19:27
    A ja akcesoria hydrauliczne
    Cytuj
  • makgirt 4 kwi 2013, 13:10
    Tylko sprzęt elektroniczny i czasami jakieś gry. Rzadziej ubrania.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów