Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 z 39  
  • emgielka 19 cze 2013, 14:34
    bardzo lubię zakupy przez internet. Ostatnio nawet kupiłam sobie świetne buty
    Cytuj
  • olanowik 24 cze 2013, 9:43
    Ja często kupuje buty .
    Cytuj
  • gawurof 24 cze 2013, 11:03
    Głównie kupuję gry na konsolę, ponieważ są tańsze niż w tradycyjnych sklepach. Do tego dochodzą jakieś rzeczy elektroniczne jak np. głośniki,słuchawki.
    Cytuj
  • pani_woda 25 cze 2013, 19:43
    ja kupuję ubrania oraz sprzęt elektroniczny, bo te produkty są tańsze w sieci uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 30 cze 2013, 21:15
    Przede wszystkim gry bo są w bardzo dobrych cenach, dużo niższych niż półkowe. A wszystko dzieje się natychmiastowo, jednym kliknięciem niemal. Kupuję głównie gry, choć czasem zdarzy mi się kosmetyki.
    Cytuj
  • sloneczko9 4 lip 2013, 9:13
    Kupuje wszystko co jest mi w danej chwili potrzebne: sprzęt RTV/AGD, ciuchy, książki, muzykę. Krótko mówiąc wszystko uśmiech Jestem z tych co polują na rabaty i promocje, dlatego przeglądanie ofert zaczynam od serwisów typu zakupy grupowe albo z kuponami rabatowymi czyli http://ostrerabaty.pl/
    Jest tam w chwili obecnej ponad 700 sklepów ze wszystkich branż. Czasami można wyhaczyć kupon obniżający koszty zakupów nawet o 75% przymrużenie oka
    Cytuj
  • plny 10 lip 2013, 15:38     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lip 2013, 15:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja kupuję buty. Zakupomania na punkcie butów. zawsze znajdę jakąś super okazję na buciki uśmiech
    Cytuj
  • Edmund22 12 lip 2013, 0:35
    W ostatnim okresie kupiłem sporo rzeczy, jednak do najdroższych zaliczę nowe kosz na śmieci. To zakup ściśle związany z remontem domu, inwestycja ściśle konieczna i to wszystko na stronie
    Cytuj
  • erykit 12 lip 2013, 17:00
    Ja w ostatnim czasie dla siebie i dla rodzinki zamówiłem takie kalendarze książkowe - dla każdego wybrałem inny wzór dlatego praktycznie wszystkim się bardzo podobają przymrużenie oka
    Cytuj
  • Edmund22 13 lip 2013, 13:56
    Ostatnie co kupiłem w internecie to były pojemniki do segregacji. Weszła nowa ustawa śmieciowa, to trzeba było się zaopatrzyć.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów