Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co zamiast firanek?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zamiast firanek?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • birata 25 kwi 2011, 20:13
    Bardzo fajne te sznury, musze przyznać, chociaż nie jestem fanką takich pionowych żaluzji, że w tym wnętrzu wygląda to naprawdę "rasowo"uśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 25 kwi 2011, 21:58
    Fajne, ale coś takiego na pewno do mojego domu by nie pasowało. Ale przyznaję, że na tym zdjęciu wyglada to bardzo fajnie. A roleta rzymska to jest taka podwijana w takie plisy do góry tak?
    Cytuj
  • r11 26 kwi 2011, 0:44
    Mnie się bardzo podobaja takie panele zamiast firan:


    Juz namówiłam męża żebyśmy sobie przy następnej okazji takie zamontowali. Czyli najtrudniejsze za mnąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • ciuciubabka 26 kwi 2011, 10:25
    Bardzo fajne i jesli mnie wzrok nie myli, toteż z rzymską? W kwestii mody to właśnie rolety rzmyskie teraz są chyba na topie oraz te frędzlowate pseudo-firanyuśmiech
    Cytuj
  • latynowska8 26 kwi 2011, 13:16
    Ja uwielbiam firany! Jak ktoś nie chce przeładować okna, nie lubi ciężkich zasłon to polecam roletę montowaną na oknie - można sie zaslonić przed sąsiadami, a do tego jakaś dekoracyjna firana, nie biała oczywiscie, chyba, ze komus pasuje taka do wnętrza. Ja tak mam prawie wszędzie w domu i polecam pod względem estetycznym i praktycznymuśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 26 kwi 2011, 16:07
    Muszę sobie pooglądać jakieś katalogi, bo faktycznie można dostać oczopląsu od tych wszystkich wzorów. Przy okazji dociera do mnie, że jestem jakas strasznie zacofana w tych sprawach, bo u mnie jeszcze króluja białe firanki i zasłony kupione z 15 lat temu, w jakies maziaje... dopiero teraz zobaczyłam jakie to brzydkiewielki uśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 26 kwi 2011, 17:18
    Te panele są piękne! Bardzo w moim stylu. Chyba zaczynam dojrzewać do zmiany wystrojuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • KoKoszka 26 kwi 2011, 19:48
    Mi też się podobaja bardzo te panele, aczkolwiek to dość odważne jak na moje konserwatywne podejście jak do tej poryprzymrużenie oka a czy orientujecie się czy mozna gdzie wypożyczyć katalogi z próbkami materiałów na te rolety? Chciałabym sobie to w domu na spokojnie obejrzeć, bo czuję, że w sklepie to nie bedę umiała nic wybrać... lepiej tak w domciu zobaczyć jak to bedzie do otoczenia pasowało nie?
    Cytuj
  • ciuciubabka 26 kwi 2011, 23:11
    W większych sklepach jest szansa, że Ci wypożyczą za kaucją, ale z tego co się orientuję to niechętnie... mozna sobie gdzieniegdzie powybierać przez internet, chociaż wiadomo, że to nie to samo... kolory zawsze będą przekłamane, ale zawsze to coś.
    Cytuj
  • birata 27 kwi 2011, 0:52
    Jak zamawiałam rolety i przyjechała babka na pomiar to przywiozła mi katalogi, gdzie przy kawce mogłam sobie spokojnie pooglądać, zastanowić się, a ona mi jeszcze fachowo doradziła. Nie pamiętam niestety jak się nazywała ta firma, ale to jest we Wrocławiu przy Bolesławieckiej, taki sklep połączony z salonem fryzjerskimuśmiech I bardzo fajna ta babeczka była, a tkaniny mają przepiękne...
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum