Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kuchnia czy aneks kuchenny

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kuchnia czy aneks kuchenny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bancroft 18 mar 2011, 9:20
    Witam. Jakie rozwiązanie jest Waszym zdaniem lepsze - kuchnia jako osobne pomieszczenie czy aneks kuchenny w salonie?
    Cytuj
  • yellowphone 18 mar 2011, 12:30
    Miałam podobny dylemat. Zdecydowałam się na salon z aneksem i jestem bardzo zadowolona. Kiedy przychodzą goście, mogę szykować jakieś jedzenie, pilnować potrawy w piekarniku, donosić i odnosić cały czas rozmawiającuśmiech Świetna sprawa.
    Cytuj
  • Eli2010 18 mar 2011, 15:13
    To jam ma podobne doswiadczenia. Wcześniej miałam duży pokój na jednym końcu długiego korytarza, kuchnię na drugim. Zawsze mi głupio było zostawiać gości żeby pójść po coś do jedzenia. Teraz mam salon z kuchnią, na środku jest wyspa i gotując gadamy z przyjaciółmi, a nierzadko włączają się w pracęuśmiech
    Cytuj
  • Tomatofan 18 mar 2011, 18:00
    Też bardzo polecam takie rozwiązanie. Tylko nie za bardzo można gotować jak się ogląda telewizor, bo zagłusza. Nie mówię jak coś pyrka w garnku, ale jakies miksowanie, ubijanie, smażenie odpada.
    Cytuj
  • caipirinha 18 mar 2011, 19:09
    Ja jednak wolę osobno. Podczas gotowania zawsze zrobi się bałagan, unosza się różne zapachy. Wolę mieć osobną jadalnię, a co dopiero kąt wypoczynkowy. Byłoby mi głupio gdyby zaproszeni goście musieli oglądać moje przypalone garnki, na blacie okruchy i rozlane sosy. (Akurat gotowanie idzie mi dobrze, ale tak dla przykładu podaję te przypalone) W trakcie przyjęcia też zbiera się góra naczyń, wolę tego nie oglądać dopóki siedzę z gośćmiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Cloudy 18 mar 2011, 19:55
    Nie wyobrażam sobie kuchni w salonie. Kuchnia to miejsce, gdzie często robi się bałagan. W salonie ma być zawsze czysto na wypadek niespodziewanych gościuśmiech I spodiewanych też. Jak dla mnie to nie do połączenia.
    Cytuj
  • nouv88 18 mar 2011, 23:43
    My mieliśmy osobną kuchnię, która była dość spora. Po przestawieniu paru ścian i zrobieniu salonu z aneksem uzyskaliśmy dodatkowy pokoik! Tak mi się o wiele bardziej podoba, pomijając względy praktyczne.
    Cytuj
  • Bancroft 19 mar 2011, 0:08
    Ja właśnie też mam pomysł na wykorzystanie pomieszczenia, w którym teraz mamy kuchnie. Tylko zastanawiam się czy to będzie lepsze rozwiązanie... Mam wątpliwości co do tych hałasów właśnie, nie wiem też co z zapachami z kuchni - czy to nie przeszkadza?
    Cytuj
  • Aubiergine 19 mar 2011, 1:37
    Moim zdaniem w mieszkaniu, gdzie można zyskać troche przestrzeni to jak najbardziej warto kuchnię połączyć z salonym.
    Cytuj
  • Gaik 19 mar 2011, 8:34
    Najlepsza moim zdaniem jest kuchnia półotwartauśmiech Można zerkać na tv w salonie ładując zmywarkę, w trakcie filmu robię sobie herbatę nie tracąc nic z akcji, a jak przyjdą goście to szykując półmiski dotrzymuje im towarzystwa. Ale nie cała kuchnia jest na widoku, tak więc nie widać sterty brudnych garów z perspektywy kanapy czy fotela. I nie muszę się wstydzić bałaganu.
    Jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania!
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Białe meble