Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wanna czy prysznic?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wanna czy prysznic?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilijka 26 mar 2011, 9:49
    Papierosa? O rany, masakra. Chybabym się udusiła... ale poza tym też uwielbiam długie kąpiele, z muzyka i książką czy gazetką. Jakbym miała bardzo malutką łazienkę to byłby prysznic, ale jak tylko się mieści to lepsza będzie wanna...
    Cytuj
  • Yosemitysam 26 mar 2011, 10:22
    No na pewno najlepiej byłoby mieć i to i to, ale łazienke mamy tylko jedną i to nie za wielką. W sumie po długich obradach zdecydujemy się chyba na wannę, trzeba się wreszcie zdecydować, bo remont planujemy na początek czerwca, więc czasu nie zostało zbyt wiele. Nie będzie to jakaś ogromniasta wanna, bo miejsca braknie, a w takiej standardowej nie mieści się aż tyle wody żebymśy poszli z torbami... W końcu nie codziennie się człowiek kąpie, nawet czasu bym tyle nie miał...
    Cytuj
  • ciuciubabka 26 mar 2011, 12:40
    Mam tylko prysznic i często marzę o kapieli w wannie! Zwłaszcza zimą, jak przemarznę w trakcie dnia i wiele bym wtedy dała za taką możliwość.
    Cytuj
  • don_corleone 26 mar 2011, 15:59
    Jak jest mało miejsca to czasem lepiej zrobić sam prysznic albo wręcz to jedyna opcja. Albo połączyć jedno z drugim, bo zimą najlepsza jest kąpiel w wannie, a latem orzeźwiający prysznic.
    Cytuj
  • freshuser 26 mar 2011, 19:36
    Zależy jeszcze kto z tego korzysta. Starsi ludzie np wolą prysznic, bo wygodniej się wchodzi do brodzika. Z kolei jak się ma dzieci to lepsza wanna...
    Cytuj
  • ciuciubabka 26 mar 2011, 20:00
    Jak się ktoś decyduje na sam prysznic to warto kupić głębszy brodzik, przydaje się jak trzeba namoczyć pranie itp. A i dzieci mozna w nim wymoczyćuśmiech
    Cytuj
  • Anna_Mucha 19 maj 2011, 10:08
    Ja proponuję wykorzystać takie rozwiązanie jakie ja posiadam w swojej łazience- mam wannę i parawan nawannowy, dzięki czemu nie musiałam wybierać czy wanna czy prysznic. Warto zwrócić uwagę przy wyborze produktów na ich producenta (dobrze, gdyby była to firma z Polski). Ja korzystam z asortymentu firmy SANPLAST i jestem baardzo zadowolona uśmiech POLECAM!
    Cytuj
  • porszat 7 cze 2011, 16:56
    Ja zdecydowanie jestem zwolennikiem prysznica. Jak dla mnie dużo praktyczniejsze rozwiązanie, poza tym ciepłą wodę mam podgrzewaną przez [url=http://]solary[/url] więc napełnianie całej wanny to byłaby rozrzutność.
    Cytuj
  • zylek 5 wrz 2013, 12:06
    http://e-inclusive.pl/2779-large/wanna-prostokatna-170-x-75-kolo-perfect-xwp1070.jpg

    Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu połączenie takiej wanny z zasłonką, wtedy mamy dwa w jednym i to naprawdę niewielkim kosztem. Takie proste wanny estetycznie wyglądają i są bardzo taniej, sami zobaczcie - http://e-inclusive.pl/wanny-lazienkowe/wanny-prostokatne/2779-wanna-prostokatna-170-x-75-kolo-perfect-xwp1070-31101000.html
    Cytuj
  • waloria 12 wrz 2013, 10:08
    Ja chyba pozostanę przy klasycznej wannie.

    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum