Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaką konsolę przenośną wybrać, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką konsolę przenośną wybrać

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Favoritka87 9 sty 2012, 16:19
    rzeczywiście PSP jest chyba najlepszym wyborem przede wszytskim, jest to sprawdzony sprzęt od szanowanego producenta, więc będzie wiele gier,, wiele aplikacji a to jest bardzio ważne, cena może jest i większa , ale za to mamy pewność, że wszystko do tej konsoli dostaniemy, w tym sklpie magiczna planeta, z tego co słyszałam, to jest najtaniej w sieci
    Cytuj
  • jik7008 1 lis 2013, 15:46
    Teraz telefony mają takie procesory, że na komórce bardzo dobrze się gra. Ale jeśli już chcesz konsoli to polecał bym PSP (NIE VITA). Bateria bardzo długo trzyma i grafika jest po prostu świetna. Gier też jest tona więc na pewno się coś dla Ciebie znajdzie. Nintendo... no nie polecam bo gier mało i wykonanie konsoli dobre nie jest.
    Cytuj
  • martinus22 5 lis 2013, 20:23
    Większość i tak wybierze to, co znane. Dziś znaczek, marka robi swoje. Jakość jest na drugim planie.
    Cytuj
  • miko234 14 lis 2013, 22:31
    Ja dla siebie wybrałem PS VITA, dla swojego synka wziąłem taką Konsola przenośna 3,5" 180 gier niebieska MI-GP350

    Grafika nie powala, ale go zajmuje na kilka chwil i wtedy tak gramy sobie jak ojciec z synem przymrużenie oka
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum