Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jakiego antywirusa polecacie, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego antywirusa polecacie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • prudymy 16 maj 2013, 11:26
    Ja posiadam avasta. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i bardzo skutecznie chroni mój komputer przed niechcianym oprogramowaniem.
    Cytuj
  • pietaszek 16 maj 2013, 13:13
    Jak darmowy zdecydowanie Avast, z płatnych jak najbardziej Kaspersky.
    Cytuj
  • zataraa2 4 cze 2013, 8:25
    ja używam od jakiegoś czasu g data, bardzo fajny, wyłapuje wszystkie wirusy, a przy tym nie muli systemu więc nawet jeśli ktoś nie ma dużej pamięci antywirus nie będzie przeszkadzał. Ogólnie jestem bardzo zadowolona
    Cytuj
  • 24 lip 2013, 22:48     (ostatnio zmieniony przez autora 24 lip 2013, 22:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Zapraszam do odebrania u nas pelnej polrocznej licencji, bardzo lekkiego antywirusa.

    kontakt: info@marken.com.pl.


    www.trustport.pl
    Cytuj
  • jarek7 30 sie 2013, 21:22
    mamy w pracy wspomnianego GData, jestem nim pozytywnie zaskoczony, podoba mi się to, nie obciąża pracy systemu, zamulanie dyskwalifikuje wg mnie antywirusa już na starcie, z tym na szczęście nie było takiego problemu, sporo przydatnych funkcji dla domowego użytku tj. bank guard czy antyphishing
    Cytuj
  • waloria 5 wrz 2013, 14:36
    Ja polecam nod32 sprawdzony i działa.
    Cytuj
  • 11 wrz 2013, 17:49     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak jak chyba większość użytkowników tego forum polecam Avasta. U mnie sprawdza się bez zarzutu.
    Cytuj
  • jarek7 13 wrz 2013, 18:09
    zachęcam do zaglądania na stronkę organizacji av comparatives, ciągle robią testy antywirusów więc szukający moga tam znaleźć sporo informacji, g data nawet dostał ostatnio tam wyróżnienie
    Cytuj
  • wojid 17 wrz 2013, 11:49
    Nie mam żadnego wielki uśmiech Nie lubię jak komp mi zamula przez antywirusa.
    Cytuj
  • 4Alien 17 wrz 2013, 12:29
    G data faktycznie nie muli, a wersja 2014 jest lżejsza niż 2013.
    Tylko antyphising coś im nie wychodzi. Słabo wypadli w teście AV-TEST, chyba grubo poniżej średniej.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum