Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jakiego antywirusa polecacie, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego antywirusa polecacie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sonne 13 maj 2014, 22:30
    Jeżeli patrzeć na skuteczność antywirusów to polecam Ci Avirę lub AVG. Dodatkowo Avira zauważyłam, że nie nie obciąża mi bardzo systemu. Te antywirusy można pobrać tutaj [url=http://www.instalkipc.pl/]instalkipc.pl[/url], poczytaj sobie też o nich i dobierz w zależności od Twoich wymagań.
    Cytuj
  • Tula02 15 maj 2014, 17:22
    Szkoda się bawić darmowymi - zaoszczędzisz na zakupie a stracisz gdy coś ważnego CI zniknie z kompa. Lepiej zapłacić "parę złotych" i mieć spokojną głowę. Ściągnij sobie testową wersję G-data i sprawdzisz czy warto. Ja tak zrobiłam i zdecydowałam się na zakup i nie żałuję. U mnie nie zamula kompa, nawet nie odczuwam że mam antywir(a nie mam najnowszego kompa), wykrywalność też ma wysoką( zajrzyj do testów av test lub av comparatives)
    Cytuj
  • puszkin37 21 maj 2014, 21:41
    G Datę można śmiało porównać do owczarka niemieckiego , solidny i dający bezpieczeństwo program antywirusowy . Używam go w domu i w firmie , spisuje się bez zarzutów a było już do tej pory kilka programów antywirusowych testowanych przeze mnie i bywało różnie .
    Cytuj
  • Tula02 23 maj 2014, 0:25
    Faktycznie wypuścili coś ostatnio w owczarkiem niemieckimuśmiech Oby się tak program spisywał, idą do przodu to to duży plus!uśmiech
    Cytuj
  • janna 26 maj 2014, 9:05
    Mam tego antywirusa , opinie w internecie ma bardzo dobre dlatego padła decyzja o zakupie . Obawy były duże , że stary PC-et nie da rady , jednak jest ok , działa i to bardzo sprawnie bez spowolnień przy aktualizacji .
    Cytuj
  • Tula02 31 maj 2014, 21:31
    A nie mówiłam. Również miałam obawy przed zakupem ale po 2 tygodnia znikły obawy i wirusyuśmiech Niemcy to jednak Niemcy uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 4 cze 2014, 13:41
    przymrużenie oka widziałam, że własnie wypuścili nową wersję z tym czerwonym psem, ja mam tego antywirusa od jakiegoś czasu i na pewno będę kupowała nowe wersje bo jest niezawodny
    Cytuj
  • 10 cze 2014, 13:06
    Avast jest dobry, chociaż krytykowany także przez innych. Nod również polecam.
    Cytuj
  • 16 cze 2014, 13:36
    Od lat korzystam z Avasta, jestem zadowolony i polecam każdemu.
    Cytuj
  • snake02 25 cze 2014, 0:42
    Moim zdaniem nie ma skutecznych darmowych antywirusów. Obecnie testuję najnowszego G-Data(z Owczarkiem Niemieckim), pierwsze spostrzeżenia to nie mauli systemu i wykrył mi już kilka zainfekowanych plików gdy coś ściągałem albo podpinałem pendriva.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum