Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jakiego antywirusa polecacie, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego antywirusa polecacie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 31 mar 2014, 17:27
    U mnie wystarcza G Data. Nie zamula kompa, wyłapuje zagrożenia, zabezpiecza przelewy i ma kontrolę rodzicielską.
    Cytuj
  • 2 kwi 2014, 13:25
    Polecam Avasta.
    Cytuj
  • 8 kwi 2014, 10:27     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2014, 8:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Również polecam Avasta. Jeśli zarejestrujemy się przez e-mail mamy darmową podstawową ochronę przez rok. [url=http://www.19dzielnica.pl/public/element/wyszukiwarka-mieszkan]sprawdź szczegóły[/url]

    Cytuj
  • zataraa2 8 kwi 2014, 13:03
    to naprawdę świetny antywirus, ostatnio nawet w jakiś testach uzyskali 100% wykrywalności zagrożeń, ja sobie tego antywirusa na wszystkich urządzeniach zainstalowałam i każdemu polecam bo jest naprawdę skuteczny i tak jak piszesz nie zamula
    Cytuj
  • jarek7 12 kwi 2014, 15:51
    Ja mogę polecić GDATA, odkąd mam go zainstalowanego wyłapuje wszystkie syfy z internetu. Wcześniej nie byłam nawet świadomy że coś takiego mi się instaluje bez mojej wiedzy. Ten antywir jest płatny, ale ze względu na to, że robię przelewy na kompie, m.in. kredytowe, nie szkoda mi na to kasy, wolę zapłacić na spokój.
    Cytuj
  • 15 kwi 2014, 9:12
    Ja polecę od siebie bitdefendera. Nie obciąża bardzo pamięci RAM. W połączeniu z Comodo firewall i Malwarebytes Anti-malware jest genialny uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 16 kwi 2014, 21:02
    Jarku mam podobną refleksję, że lepiej zapłacić parę złotych i mieć spokój,, darmowe antywirusy u mnie się nie sprawdziły. A jaką masz wersję Gdaty?
    Cytuj
  • jarek7 23 kwi 2014, 22:12
    mam IS, a na telefonie wersję pod androida, wolę zawczasu zadbać o swoje dane tym bardziej, że wszystko robię przez internet tzn. zakupy, przelewy, służbowe sprawy.
    Cytuj
  • zataraa2 5 maj 2014, 23:12
    a czy myślicie że na netbooku też da radę, mój tato ma słabego natbooka, który i tak ledwo działa. Miał Nortona ale nie dawał rady bo netbook naprawdę kiepski, jaki lekki antywirus wrzucić ale i dobry jednocześnie?
    Cytuj
  • Pe_em 8 maj 2014, 11:55
    Od kilku lat korzystam z NOD32. Mnie wiele razy uchronił od ataku szkodliwych aplikacji itp. Natomiast naprawdę pomocny okazał się dla mojej mamy i babci. Zdarza się, że klikają gdzie nie trzeba i wtedy od razu blokował niechciane instalacje.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum