Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • annamast88 27 kwi 2014, 10:52
    może jakieś fajne drinki z Absolwentem? Lub np Absolwent grejpfrutowy,fajny smaczekuśmiech
    Cytuj
  • 28 kwi 2014, 15:51
    O Boże absolwent... Do teraz jak pomyślę o jej smaku to jest mi niedobrze uśmiech
    Cytuj
  • 1 maj 2014, 16:25
    Co kto lubi. Ja na przykład w ogóle nie toleruję alkoholu. Dobrze, żeby były na imprezie również napoje bezalkoholowe, w końcu niektórzy będą wracać do domu samochodem.
    Cytuj
  • zataraa2 4 cze 2014, 13:33
    ja nie przepadam za mocnymi trunkami, ale nie pogardzę sznapsem przymrużenie oka dobry sznapsik nie jest zły wielki uśmiech
    Cytuj
  • 10 cze 2014, 11:28
    Jak widzisz, ile ludzi tyle opinii, dlatego na imprezie z większą ilością osób powinno się zadbać o różnorodność. Dla każdego coś miłego.
    Cytuj
  • mazi88 23 cze 2014, 21:21
    ale większa różnorodność alkoholi może przynieś opłakane skutki uśmiech
    ja próbowałem absolwenta cytrynowego ostatnio i był bardzo dobry
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 8:14
    polecam drinki na bazie wódki uśmiech ewentualnie tradycyjna wódka
    Cytuj
  • janna 25 paź 2014, 20:48
    Ja tez polecam sznapsa, coś jak drink, bardzo przyjemny w smaku, dla mnie w tej chwili to jeden z lepszych trunków.
    Cytuj
  • zataraa2 28 paź 2014, 22:00
    Coś w tym jest, mi zawsze mówiono że lepiej nie mieszać zbyt dużo rodzajów alkoholi, ja na imprezach raczej trzymam się jednego typu alkoholu, raczej nie mieszam piwa i wódki itp.
    Cytuj
  • janna 30 paź 2014, 22:13
    Zgadzam się z tym w zupełności, nigdy nie mieszam alkoholu, kiedyś to zrobiłam to na drugi dzień musiałam odpokutować uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum