Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Natalia_29 20 lis 2014, 8:28
    U mnie ostatnio na domówce najlepiej piło się wódkę, drinki, albo piwo, wino to raczej na kolacje przy świecach język Ale radzę nie mieszać bo potem kac niesamowity. W sobotę tak mieszałam i masakra następnego dnia była, pytałam brata co na kaca mi pomoże to kazał mi sok pomidorowy pić, zjeść jajecznicę i rosół ale nie za bardzo to pomogło. Następnym razem zrobię to mądrze, mniej będę piła, nie będę mieszała alkoholi może na koniec coś takiego wypiję jak tu [url=http://www.voyage.pl/swiat/4628/trunki-z-tradycja]link [/url] Ktoś próbował? działa?
    Cytuj
  • goplaneczka 28 sty 2015, 11:57     (ostatnio zmieniony przez autora 5 lut 2015, 20:53, w całości zmieniany 4 razy)
    myślę, że wszystko zależy od gustów danej osoby. Ja osobiście preferuję dobre [url=http://salonwin.pl]wino[/url].
    Cytuj
  • zataraa2 3 lut 2015, 14:51
    Duże znaczenie ma charakter imprezy, jak bardziej luźna to sznapsik, drinki się dobrze sprawdzą, jak taka "obiadowa" to wino itp.
    Cytuj
  • kamisori 4 lut 2015, 17:46
    Mogę polecić smakową wódkę o smaku czarnej wiśni, to żołądkowa gorzka uśmiech z powodzeniem można pić czystą, ale też w formie drinka, np właśnie z sokiem wiśniowym
    Cytuj
  • haller21 8 lut 2015, 19:07
    A może jakieś fajne wymyślne piwka? Dużo jest na przykład miodowych albo o różnych innych smakach typu korzenne, śliwkowe itd
    Cytuj
  • janna 8 lut 2015, 23:50
    Sznapsy są bardzo dobre, każdy smak mi smakuje przymrużenie oka Poza tym jak piwko zimą to tylko grzaniec, korzenne bardzo lubię, na miodzie gryczanym też jest dobre.
    Cytuj
  • jarek7 25 lut 2015, 23:14
    sznapsy też lubię,piwo to jakoś latem bardziej wchodzi
    Cytuj
  • janna 26 lut 2015, 12:47
    Mi właśnie też piwo schłodzone latem uśmiech Teraz wolę nieco mocniejsze trunki .
    Cytuj
  • jarek7 26 lut 2015, 23:10
    Zimą trzeba się bardziej rozgrzać przymrużenie oka
    Cytuj
  • janna 25 mar 2015, 18:54
    Racja, ale już już coraz cieplej się robi uśmiech Zaraz sezon grillowy trzeba będzie zacząć przymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum