Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • caipirinha 22 mar 2011, 16:55
    Polecam kurację Radical, z wyciągiem ze skrzypu polnego. Bardzo skuteczny preparat, a przy tym niedrogi.
    Cytuj
  • Lilijka 22 mar 2011, 20:30
    Mi też kiedyś włosy wypadały z powodu stresów. Nie lubię lekarzy, więc postanowiłam najpierw leczyć się na własną rękęprzymrużenie oka Moja kuracja, dodam, że bardzo skuteczna, to szampon i odżywka z czarną rzepą, do tego regularne picie melisy (rano i wieczorem filiżanka naparu) oraz woreczek z lawendą pod poduszką.
    Cytuj
  • Bancroft 22 mar 2011, 22:03
    Wiem od znajomej, że skuteczny jest płyn Loxon, ale to na receptę, więc najpierw trzeba i tak do lekarza. Mozna mu podpowiedziećprzymrużenie oka
    Cytuj
  • WitoldEs 22 mar 2011, 22:46
    Może być jeszcze inna przyczyna wypadania włosów, tzw łysienie androgenowe. Moja siostra na to cierpiała. Jeżeli włoasy wypadają z czubka głowy, a na bokach i z tyłu są ładne, to prawdopodobnie z powodu nadmiaru testosteronu, a dokładnie rzecz ujmując jego pochodnej DHT. Są na to leki, na receptę. Raczej bez nich na nic się zdadzą najlepsze szampony i odżywki, więc trzeba zacząć od lekarza.
    Cytuj
  • Zoe87 22 mar 2011, 23:01
    Słyszałam o tym, podobno na to skuteczny jest też likopen, którego bardzo duzo jest w keczupieuśmiech Tylko że mnie raczej inny problem dotyczy, bo włosy lecą mi tylko podczas mycia (a nie ma ich np na poduszce) garściami, a przerzedzenie zauważam na całej głowie równomiernieskrzywienie Ale może dla kogoś innego będzie to cenna wskazówka...
    Cytuj
  • becia_koronczarka 23 mar 2011, 6:04
    Dla mnie wszystkie wskazówki sa cenne, bo przeraża mnie myśl, że będę łysasmutny Na pewno zagadnę o to lekarza, do którego się wybieram.
    Cytuj
  • Sissi87 23 mar 2011, 7:01
    Znam osobę, której bardzo pomógł lek o nazwie Alpicort. Trzeba wiedzieć, że to jest lek sterydowy, hamujący wypadanie włosów. Trzeba go wcierać w skóre głowy (kuracja trwa chyba dwa miesiące) i nie przejmować się, że początkowo wypada nawet więcej włosów. One i tak by wypadły, tylko mechanicznym działaniem to przyspieszamy. Potem w każdym razie można liczyć na efekty, bo ja zauważyłam znaczną poprawę!
    Cytuj
  • gilka 28 mar 2011, 18:04
    Ciężka sprawa ... Polecam przejść się do lekarza bo postawienie diagnozy przez internet to gorsze niż wróżenie z fusów. Tak na szybko mogę polecić ci tabletki dromin, które m.in. odbudowują włosy. Nie wiem czy ci pomogą, ale zawsze możesz spróbować. Dromin nie jest drogi. Ja za 1 opakowanie płacę w aptece za grosze w manufakturze łódzkiej dosłownie kilka złotych
    Cytuj
  • aleksandrina78 29 mar 2011, 12:24
    Spróbuj naturalnego olejku kokosowego, który stymuluje wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu. Produkt ekologiczny. Polecam gorącouśmiech
    Cytuj
  • bloodymarry 29 mar 2011, 14:37
    Też rok temu mi wypadały włosy, ale było to spowodowane nadmiernym stresem, matura...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum