Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • peana 23 wrz 2011, 16:22
    Na pewno dobrze będzie, jak zaczniesz przyjmować kompleksy witamin. A przy okazji również dobrze jest zadziałać na włosy od zewnątrz. W tym wypadku lepiej wybierać kosmetyki, których używają profesjonalni styliści. Ten regenerator jest bardzo dobry: Balance scalp energy serum SP 100ml.
    Na pewno o wiele skuteczniejszy niż balsamy, które znajdziesz w drogeriach.
    Cytuj
  • konto_usuniete_50428 7 lis 2011, 15:35
    jesli jestes z Poznania lub okolic wpadnij do nas na 1 wizyte gratis - swiatlolecznictwo - wlosy przestaja wypadac po kilku zabiegach poprawiamy krazenie - ukrwienie i odzywienie skory glowy skutecznie i bezpiecznie -
    terapia 4hair
    Cytuj
  • Favoritka87 14 lis 2011, 11:04
    wypadanie włosów, może być spowodowane , albo stresem, albo zmiana diety, albo zmianami aury, tzn na zimę tez włosy mogą stawać się słabsze, także dobrze by było odpowiednio o ne zadbać , na pewno wzmocnić odpowiednią dietą, bądz suplementami, ale także odżywkami , uważam, że taka odżywka wzmacniająca będzie dla Ciebie odpowiednia
    Cytuj
  • Aquarella 28 lis 2011, 12:44
    Polecam artykuł: Sposoby na piękne zdrowe włosy. Jest tam sporo przydatnych rad i informacji.
    Cytuj
  • proso 1 lut 2012, 11:00
    może być dużo przyczyn zmiany hormonalne itd, najbardziej niszczymy włsoy sami nakładajac na nie farby, prostują zakręcając, dobra jest maseczka z nafty posmetycznej na włosy
    Cytuj
  • janusz611 3 lut 2012, 10:30
    Na pewno brak witamin i minerałów ma znaczenie ,ale nie syntetyczne .Jest coś co bardzo pomaga w tej sytuacji .Polecam RENEW naturalny i bardzo skuteczy środek janusz611 Pozdrawiam.
    Cytuj
  • LUIZA2012 25 kwi 2012, 18:55
    A mi babcia na wypadanie włosów kupiła siarkę w tabletkach o nazwie Sufrin. Zawsze powiada, że na skore, włosy i paznokcie siarka najlepsza. Gdy miałam trądzik myłam buzie mydłem siarkowym a teraz nastał czas wspomagania organizmu siarką od wewnątrz i przyznam, że po drugim pudełku efekt jest uderzający, już "nie linieje "! I zastanawiam się czy mojemu psu siarki także nie podać ;-))
    Cytuj
  • maja002 29 kwi 2012, 22:52
    u mnie na wypadanie sprawdził się szampon vichy dercos z aminexilem, bo po kilku myciach było widać, że włosy nie wypadają tak jak wcześniej uśmiech
    Cytuj
  • 21 maj 2012, 15:18
    Przede wszystkim bierz suplementy diety, jedz dużo warzyw, owoców i nie myj włosów w zbyt gorącej wodzie. A poza tym zwróć uwagę na to, czy w tym momencie za bardzo ich nie obciążasz. Częste farbowanie, jakieś prostownice i tego rodzaju bajery na pewno im nie pomagają…
    Cytuj
  • paramumik 24 maj 2012, 9:22
    W Aptece są różne środki wzmacniajce włosy: suplementy i odżywki, lecznicze szampony. Zaufałabym też naturalnym kosmetykom. Drogeria Yves Rocher jest moim ulubionym źródłem dobry kosmetyków. Płukanka octowa wzmacniająca robi cuda - wszyscy to mówia. Jeśli więc włosy sa osłabione, nie wynika to z żadnych problemów zdrowotnych, to koniecznie próbuj, ale czasami potrzeba wizyty u lekarza.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum