Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypadanie włosów, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypadanie włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • klaudiaddz 30 mar 2011, 11:49
    Jeśli zauważasz,że wypadają Ci bardziej niż przeciętnie zrób wyniki- jeśli wyjdą ok może wystraczy pobudzić krążenie naturalnymi środkami....
    Cytuj
  • renata1410 3 kwi 2011, 21:26
    Na wypadanie włosów ma wpływ wiele czynników tj. stres, nie prawidłowy tryb życia, różnego rodzaju odżywki tj. kawa czy papierosy oraz brak witamin w organizmie.
    Cytuj
  • Miau 5 kwi 2011, 23:36
    Dołączam się do wszystkich postów na temat przyczyn wypadania włosów- niestety ciężko czasem zweryfikować dlaczego akurat nam wypadają. Polecam sprawdzenie poziomu chormonów i ogólnie zrobienie podstawowej morfologii. Do tego warto przejść na dobrze zbilansowaną dietę ponieważ włosy często odzwierciedlają stan naszego zdrowia. Dobrze jeść siemię lniane z miodem lub kupić sobie Betuleco (Cortex Betulae)- jest to taki specyfik Sylveco do stosowania zewnętrznie jak i wewnętrznie. Zawiera kwas betulinowy wyselekcjonowany z kory brzozy. Świetnie działa na cebulki włosowe. Należy go stosować kilka miesięcy ( wystaczą dwie łyżeczki dziennie) . Włosy będą szybciej odrastać i przestaną wypadać.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 6 kwi 2011, 7:21
    A może to ta pora, po zimie ogólnie jesteśmy osłabieni? Tak sie zastanawiam, bo ja też ostatnio widzę full włosów znikających w odpływie jak myję głowęskrzywienie generalnie jestem jakaś nie do życia.
    Cytuj
  • Miau 20 kwi 2011, 23:29
    AntyMaterialistka napisał:A może to ta pora, po zimie ogólnie jesteśmy osłabieni? Tak sie zastanawiam, bo ja też ostatnio widzę full włosów znikających w odpływie jak myję głowęskrzywienie generalnie jestem jakaś nie do życia.
    to się nazywa przesilenie wiosenne przymrużenie oka Organizm po zimie jeszcze nie wrócił do formy.
    Cytuj
  • faworyzowana 26 kwi 2011, 16:13
    Mi tez włosy co jakiś czas starsznie wypadają. Zażywam skrzyp i suplementy dla kobiet i jakoś to troche ustaje wtedy.
    Cytuj
  • HaAnia 27 kwi 2011, 16:41
    W temacie zdrowie i uroda , a wypadanie włosów warto pamiętać również o tym, że najczęstszą przyczyną jest tzw. "naturalna kolej rzeczy". Owszem, należy dbać o włosy, bo np. stres, farbowanie czy stosowanie lakierów mogą się przyczynić do ich wypadania, ale równie istotne jest to, iż wypadają one wraz z wiekiem, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Jeżeli macie długie włosy to łatwiej zauważycie ten proces, ale kobiety, które regularnie chodzą do fryzjera i mają krótkie fryzury z reguły tego nie dostrzegają.
    Cytuj
  • fantazja00 9 cze 2011, 19:42
    Ważne jest, aby zdrowo się odżywiać. To co jemy bowiem ma również wpływ na nasze włosy. Słyszałam również, że warto stosować odpowiednie szampony. Jeśli włosy potrzebują regeneracji, to podobno bardzo dobry jest ten szampon, który bogaty jest w witalne składniki remineralizujące.
    Cytuj
  • Aquarella 13 cze 2011, 13:01
    Mnie też kiedyś bardzo wypadały włosy, zwłaszcza przy myciu. Zaczęłam brać preparat ze skrzypem i faktycznie problem znikł po krótkim czasie.
    Cytuj
  • firma8 19 wrz 2011, 12:56
    Witam.wypadanie wlosow moze miec 2 glowne przyczyny:
    1.przyczyny ogolnozdrowotne i tu moze byc niedobor mineralow ,ale i zla praca hormonow i wiele innych
    I te powinien diagnozowac lekarz
    2.przyczyny zwiazane z wlosami, cebulkami, skora glowy . Wiele przyczyn jest wlasnie w tym punkcie .Wielu osobom wypadaja wlosy na skutek czestych farbowan i trwalych .Jesli sa robione inwazyjnymi preparatami i do tego nie ma stosownego odzywiania wlosow i skory glowy . Polecam preparaty z firmy chihtsai, www.chihtsai.com.pl. Przyczyna to moga byc zatkane pory w skorze glowy jesli mamy skore lojotokowa i taka skore trzeba odpowiednio pieklegnowac. Wlosy moga byc przegrzane i przesuszone. itd itd. Zajrzyjcie do firmy Chihtsai, www.chihtsai.com.pl.szczegolnie polecam szampony do wlosow tlustych i skory tlustej, odzywke no 12, odzywke no 7, odzywke jedwabna oraz kuracje no 10 laczona z ampulkami no 11. i wiele innych .polecam!!!
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum