Favore.plForumPozostałe tematy

Co kupić żonie pod choinkę?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupić żonie pod choinkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • pistacja 21 gru 2012, 13:11     (ostatnio zmieniony przez autora 21 gru 2012, 13:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja bym nigdy nie pogardziła jakąś fajną biżuterią, więc jeżeli dobrze znasz gust swojej żony, a teoretycznie powinieneś, to może warto zainwestować w ciekawą błyskotkę uśmiech
    Cytuj
  • zylek 22 lis 2013, 13:36
    Bardziej radzę zadbać o samą choinkę. Rok temu załatwiałem to na ostatnia chwilę i nieźle mi się później dostało skrzywienie
    Tym razem załatwiłem wcześniej.
    Cytuj
  • sloneczko9 22 lis 2013, 20:13     (ostatnio zmieniony przez autora 3 gru 2013, 11:12, w całości zmieniany 1 raz)
    To ja podsunę pomysł z całkiem innej beczki przymrużenie oka Co powiesz na jakieś gadżety erotyczne? przymrużenie oka Zawsze możesz spośród nich wybrać coś co powinno jej sprawić przyjemność , na przykład wibrator - ale nie taki brzydki w męskim stylu ale delikatny, kobiecy, subtelny.
    Ten model jest na przykład bardzo interesujący:
    http://www.skleperos.pl/akcesoria-erotyczne/410-odeco-ekskluzywny-wibrator-medyczny-najlepszy.html
    Myślę, że gdyby zostawić go na widoku na szafce nocnej praktycznie nikt by się nie zorientował do czego to służy przymrużenie oka
    Zawsze warto być otwartym na nowe doznania.
    Cytuj
  • indonezja 25 lis 2013, 21:28
    a co myslicie o jakiś fajnych masażach dla dwojga? ja po całym roku pracy mam tak zmasakrowane plecy że bez leków się nie obejdzie i chetnie bym odpoczeła uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 26 lis 2013, 21:40
    Wszystko jest fajne, ale kwestia na co stać i na co ma się czas uśmiech sama od narzeczonego na urodziny dostałam Zdjęcie 2.5D w dużym, ozdobnym krysztale wielki uśmiech ale wiem, że się musiał nakombinować, żeby znaleźć ładne nasze wspólne zdjęcie, wymyślić projekt i zamówić uśmiech
    Cytuj
  • 29 lis 2013, 11:29
    może jakąś ciekawą książkę albo jakiś gadżet wykonany ręcznie
    Cytuj
  • daria80 1 gru 2013, 18:19
    Ja myślę, że idealnym prezentem dla małżonki będzie ładna biżuteria. Cała masa biżuterii wszelakiej dla każdego dosłownie, wszystkie kamienie, unikalne kształty, istne okazy piękna.
    Cytuj
  • pistacja 5 gru 2013, 11:19
    Ja też myślę, że biżuteria jest tutaj strzałem w dziesiątkę. Grunt to tylko trafić w gust żony.
    Cytuj
  • seba0877 10 gru 2013, 16:47
    Ja wam radzę panowie sprawdzony sposób zamiast bielizny, gadżetów itp., ale też zamiast standardowego pomysłu na spa, o którym i tak zaraz zapomni przy najlblizszej sprzeczce, sprezentuj jej cos naprawdę pięknego i kobiecego a będzie świadczyło o tym ze o niej pomyślałeś, wysiliłeś się i masz gust. . http://pl.dawanda.com/shop/VinylVintage https://www.facebook.com/Vinylvintage oferta jest duża i wrażenia lepsze niż cokolwiek innego
    zakupilem z tego sklepu na urodfziny zonie taka torebke i przyznam ze okazal sie to strzal w dziesiatke.....malo tego zasugerowala mi zakup nastepnej pod choinke wiec prezent dla zony mam z glowy uśmiech
    Cytuj
  • bobbywu 11 gru 2013, 8:53
    Ja kupiłem swojej żonie zapaś Kawy Rigello na cały rok. Ich sklep na bardzo niskie ceny. no i wysyłka gratis przy większej ilości więc jak dla mnie rewelka wielki uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum