Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Białe meble, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe meble

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aurelka 13 mar 2011, 8:09
    No jeśli chcesz mieć ładne i do tego modnie, to musisz się liczyć z tym, że trzeba będzie częściej sprzątać... przymrużenie oka
    Cytuj
  • nouv88 13 mar 2011, 11:38
    77henry napisał:Nie no, nie mają prawa. Porządne meble powinny mieć co najmniej 10lat gwarancji, Ale też jak sa porządne to nie złółkną, nie ma obawy.
    Z tą gwarancją to wiadomo jak jest. Zawsze znajdzie się jakiś haczyk. Miałam meble w białej okleinie i po kilku latach wyglądały fatalnie. Nie wiem, może trzeba jakos specjalnie o nie dbać... ja w kazdym razie odradzam i już bym białych nie chciała.
    Cytuj
  • Gaik 13 mar 2011, 15:34
    Przy obecnie stosowanych technologiach nie ma obawy.Chyba, że ktoś wstawia sobie do kuchni meble, które nie są przeznaczone do tego typu pomieszczeń. Materiały muszą być zaimpregnowane na wilgoś i tłuszcz.
    A biały kolor jest od zeszłego sezonu bardzo doceniany i dzięki temu wiele firm oferuje teraz zestawy w tym kolorze. Jest więc w czym wybierać.
    Cytuj
  • Zoe87 13 mar 2011, 16:40
    Białe meble sa bardzo fajne, bo nie dość, że optycznie rozjaśniają i powiększają wnętrza, to jeszcze pasują do wielu rzeczy. Sama jestem posiadaczką białych mebli, tylko, że nie w kuchni, a w sypialni i łazienceuśmiech I chciałam jeszcze dodać, że nie zuaważyłam aby trzeba było je częściej sprzątać.
    Cytuj
  • birata 13 mar 2011, 19:07
    Biały daje duże możliwości aranżacyjne. Mozna go wykorzystać do aranżacji w różnych stylach, czy ktoś lubi wnętrza klasyczne, rustykalne czy nowowczesne. Chociaż ze względów praktycznych to chyba najbardziej godne polecenia są nowoczesne, lakierowane, proste fronty. Ale zauważyłam, ze jak ktos ma zamiłowanie do staroci to i bardziej lubi porządki. A jak ktoś nienawidzi sprzątać (jak japrzymrużenie oka ) to uderza w styl minimalistycznyjęzyk
    Cytuj
  • Ervin 13 mar 2011, 21:11
    birata napisał:Biały daje duże możliwości aranżacyjne. Mozna go wykorzystać do aranżacji w różnych stylach, czy ktoś lubi wnętrza klasyczne, rustykalne czy nowowczesne. Chociaż ze względów praktycznych to chyba najbardziej godne polecenia są nowoczesne, lakierowane, proste fronty.
    Własnie te lakierowane sa najgorsze. Widac na nich wszystkie odciski palców:/
    Cytuj
  • 30m1n1k4 13 mar 2011, 23:08
    Mam w kuchni białe meble z pomarańczowymi dodatkami, do tego stalowe uchwyty i grafitowe blaty. Fronty są na wysoki polysk. Robi to powalające wrazenie, ale po kilkiu latach mam dość. Bo wysoki połysk to jest przez godzinę po sprzątaniu.
    Cytuj
  • Lorelei 14 mar 2011, 7:02
    Ale trzeba przyznać, że wygląda to nieziemsko! Ja mam w planach taką kuchnię:


    Tak mi się to podoba, że gotowa jestem biegać codziennie ze ścierkąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 14 mar 2011, 8:37
    Ojej, zachwycające! Jak widze coś takiego to też mi się wydaje, że sprzątałabym z ochotą choćby codziennieuśmiech I fajne połączenie z tymi błękitnymi kafelkami, to jeszcze poteguje wrażenie świezości, jakie daja takie biale meble.
    Cytuj
  • caipirinha 14 mar 2011, 9:13
    Jak dla mnie troszkę za chłodne to... takie połączenie byłoby dobre, ale w łazience, jak na kuchnie to nie bardzo. Ja bym raczej pomalowała na cieplejszy kolor ściany. Może różowy... albo taki ciepły zielony.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: działki pola lasy