Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Białe meble, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe meble

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Eli2010 14 mar 2011, 12:13
    A czy zielony może być ciepły?uśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 14 mar 2011, 13:17
    Mam na myśli coś takiego:

    albo to:
    http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRlKqxGeBAijF35-t9F08TkSw3m8j8lF_FZyL-uUhxtk5fuS8JO&t=1
    Chodzi o taki naturalny odcień, zbliżony do żółtego albo brązowegouśmiech To raczej ciepłe i budza u mnie bardzo miłe skojarzeniauśmiech
    Cytuj
  • franusia 14 mar 2011, 14:15
    Mnie się bardzo podoba coś takiego... tylko nie mam takiej dużej kuchnismutny Myślicie, że w małej to by się sprawdziło?
    Cytuj
  • Zoe87 14 mar 2011, 14:34
    Jak najbardziej mozna w mniejszym pomieszczeniu cos takiego zrobić, tu jest połączenie kuchni z jadalnią, więc mebli będzie sporo mniej, ale fajne połączenie białych szafek i tych w kolorze naturalnego drewna ze szkłem. Do tego mocne tło tej purpurowej ściany, swietneuśmiech Tylko w małej kuchni leppiej by się sprawdziła jasna podłoga. I trzeba zadbać o dobre oświetlenie.
    Cytuj
  • franusia 14 mar 2011, 18:19
    A nie wydaje Ci się, że taki ciemny kolor jeszcze pomniejszy nieduże pomieszczenie? Tego sie trochę obawiam...
    Cytuj
  • Zoe87 14 mar 2011, 19:29
    Jeśli to będzie jedna ściana i zadbasz o dużą ilość rozjasniających akcentów (tutaj sa to biale fronty, ale też szare listwy, uchwyty itp) to wyjdzie na prawde fajnie. Chyba, ze pommieszczenie jest bardzo slabo oswietlone i dośc ponure. Ten zestaw kolorów jest chłodny i może się zrobić mało przyjaźnie...
    Cytuj
  • franusia 14 mar 2011, 21:17
    Kiedy mnie się własnie podoba ten chłód... daje wrazenie ładuuśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 14 mar 2011, 22:34
    Co powiecie na to?uśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 15 mar 2011, 1:34
    Wow, ale bajkawielki uśmiech
    Bardzo ciekawe, chociaż na dłuższą metę mogłoby być męcząceuśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 15 mar 2011, 9:28
    Wynajmowałam kiedyś mieszkanie, gdzie była biała kuchnia. Utrzymanie tego w czystości to masakraskrzywienie Widać wszystkie okruchy. odbite paluchy, każdą plamkę. a w kuchni wiadomo, ciągle coś się brudzi. I zaznaczam, że nie jestem jakąś straszna pedantką, ale nigdy w życiu bym tego nie powtórzyła w swoim domu. Chyba, że miałabym pomoc domowąprzymrużenie oka
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: działki pola lasy