Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Białe meble, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe meble

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pirver 6 gru 2012, 13:43     (ostatnio zmieniony przez autora 5 sie 2013, 9:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja nigdy nie kupię białych mebli z jednego prostego powodu. Widać na nich każde zabrudzenie i trzeba je praktycznie dzień w dzień myć, żeby były czyste. Wolę jednak kupić meble innego koloru.




    Cytuj
  • tadeusz85 10 gru 2012, 11:40     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 14:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Białe meble są bardzo ładne. Bardzo pasują do każdego typu wnętrz.
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 9:12
    Jeżeli białe meble w kuchni to na myśl przychodzą mi poprzecierane i rustykalne drewniane meble pomalowane białą farbą w stylu francuskim. Taki zestaw uważam za bardzo ładny. Jeżeli mówmy o nowoczesnych białych meblach kuchennych wydają mi się za sterylne. Być może jednak, że w zestawieniu z odpowiednimi dodatkami, kolorami ścian i podłogi nabrałby innego charakteru.
    Cytuj
  • wlasnietak 8 lut 2013, 8:32
    Jam mam białe meble ale w łazience, dbam o łazienkę jak zwykle,nie mniej nie bardziej i przyznam że marzą mi się też białe meble do kuchni
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 12:39     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 12:40, w całości zmieniany 1 raz)
    W sypialni mam meble w połączeniu bieli z jasnym drewnem i prezentuje się to naprawdę bardzo ładnie. Pokój jest dosyć mały, a to go dodatkowo rozjaśnia, optycznie powiększa i tworzy przytulną atmosferę.
    Cytuj
  • Olga_30 13 lut 2013, 16:33
    Witaj!
    Białe meble do kuchni są w tym sezonie zdecydowanie najmodniejszym trendem! Tymbardziej białe meble w kuchni to zdecydowanie najlepszy z wyborów... Ostatnio panuje moda na biel we wnętrzach i jak ktoś słusznie zauważył jest to zdecydowanie najpraktyczniejszy z kolorów. Do mebli do kuchni możesz swobodnie zastosować uchwyty (jeśli boisz się odcisków palców). Do białego pasują na prawdę wszystkie kolory, ale może skoro wymieniasz cale wnętrze zdecydujesz się również wymienić pomarańczowy? Z bielą idealnie pasują szarości i czernie... tutaj praktycznie masz pełen wachlarz możliwości. Jeśli chodzi o kuchnie to proponuje gotowe rozwiązania:
    Masz w tym przypadku świetne zestawienie barw, a przy tym swoja ukochana biel! W tego rodzaju kuchni możesz praktycznie zupełnie swobodnie kreować kolor podłogi, dodatków, czy zasłon! Powodzenia w urządzaniu!
    Cytuj
  • mscislaw 13 lut 2013, 19:45     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lut 2013, 19:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Białe meble są ok,. Ja również lubię wystrój wnętrz w jasnych kolorach ale osobiście zdecydowałem się na mebelki w kolorze jasnej sosny. Zamawiałem w sklepie internetowym Możecie sobie podejrzeć model AXEL.. Pierwszy raz w sumie kupowałem przez internet, ale wszystko było ok język Zdziwiłem się nawet wyjątkowo szybką przesyłką.
    Cytuj
  • KittyCollins 13 lut 2013, 22:04
    Nie wpadajmy w paranoję... to logiczne że białe meble są wymagające w utrzymaniu ale logicznym jest również fakt że istnieje wiele produktów do ich pielęgnacji. Co mają powiedzieć mieszkańcy krajów skandynawskich u których rzadko można spotkać inny kolor mebli przymrużenie oka
    Cytuj
  • linaresa 14 lut 2013, 9:31
    Hmm białe meble ? Mam mieszane uczucia. Z jednej strony trzeba by było je dosyć często czyścić, żeby nie było widzieć na nich zabrudzeń, a z drugiej strony takie meble zapewnią nam jasność w pokoju.


    Cytuj
  • Kort 18 lut 2013, 11:46
    Ja raczej nie będę nigdy mieć białych mebli w domu - mam czarnego kota, który lubi sobie podrapać i na dodatek wszędzie zrzuca sierść. Już sobie wyobrażam, jak bardzo byłoby to widać na białych meblach...
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: działki pola lasy