Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Białe meble, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe meble

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • WitoldEs 15 mar 2011, 12:40
    Lorelei napisał:
    Tak mi się to podoba, że gotowa jestem biegać codziennie ze ścierkąprzymrużenie oka
    Straszne, jeszcze te drzwi i okna ze szprosami! Myłaś kiedyś coś takiego? To chyba tylko dla tych, których hobby jest sprzątanie.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 15 mar 2011, 14:29
    Ja na pewno bedę mieć białe meble albo ecru, bo kuchnię mamy tak malutką, że trzeba ja jakos optycznie powiększyćuśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 15 mar 2011, 18:10
    Mogłabym mieć białe meble w kuchni, ale nie z takiego lakierowanego MDFu. Wole rustykalne klimaty, a więc drewno, ozdobne frezy, do tego na ścianach beż lub odcienie wpadające w pomarańczowy, waniliowy... bibeloty, wzorzyste tkaniny i koniecznie w oknie zazdrostka z koronkiuśmiech Nowoczesny wystrój wydaje mi się zbyt zimny i nie przyjazny.
    Cytuj
  • Domatorres 15 mar 2011, 18:38
    Podobają mi się pomieszczenia urządzone na biało, ale praktyczne to na pewno nie jest nie łudźmy sięprzymrużenie oka Biały tak, ale z jakimiś żywszymi akcentami, żeby nie było sterylnie.
    Cytuj
  • peana 26 kwi 2011, 0:08
    Białe meble wyglądają bardzo nowocześnie i stylowo. Sama zastanawiam się, czy nie sprawić sobie białego wypoczynku. Ta sofa wygląda bardzo ciekawie. Ma bardzo prosty design, ale dzięki temu wygląda tak stylowo. Wydaje mi się, że idealnie pasowałaby do każdego nowoczesnego salonu.
    Cytuj
  • hekate 9 wrz 2011, 13:18
    Moim zdaniem białe meble to bardzo ciekawy pomysł, jednak moim zdaniem ciekawiej to wygląda w połączeniu z innymi kolorami. Na przykład taka aranżacja jest bardzo fajna. Utrzymana w nowoczesnym stylu, ale również wyglądająca całkiem przytulnie.
    Cytuj
  • AstaLawista 14 lis 2012, 19:54
    Białe me ble w utrzymaniu mogą być wygodne, bo wszystko też zależy od materiału z jakiego są wykonane, a swoją drogą na każdych meblach coś widać, na białych mniej widoczny jest kurz, ale faktycznie ślady rąk mogą być, natomiast ciemne meble maja to do siebie, że kurz jest na nich widoczny, nawet zaraz po starciu przymrużenie oka

    a co powyższego projektu, jest bardzo fajny. Salon jest przestronny. A ja znalazłam jeszcze coś takiego. Białe meble wymagają kolorowych dodatków przymrużenie oka
    Cytuj
  • mysprojekt 30 lis 2012, 9:45
    przy białych meblach wazny jest wybór materiału,moze być:
    -mdf polmat lub wysoki połysk,jest to lakier,do wycierania przewaznie jest polecana ircha gdyz sąto fronty co moga sie rysowac,po kilku latach z każdym lakierem moze sie cos dziac,tak i z bialym kolor moze zółknąć.
    -szkło naklejane na fronty wg mnie najlepsze rozwiazanie,pod warunkiem jak są naklejane na całe fronty a nie w ramkach z pustym srodkiem.
    Materiał nie do zdarcia,i nie do zbicia w warunkach pracy w kuchni,z tym ze nigdy nie bedzie czystej bieli,nawet jak bedzie na sszkle opti white.Rowniez jesli chodzi o sprzatanie łatwiejszy do utrzymania w czystosci niz mdf połysk.
    Cytuj
  • ciekawy1 5 gru 2012, 19:25
    Teraz nastała moda na kolor biały .Białe meble ,białe auto uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 6 gru 2012, 8:19     (ostatnio zmieniony przez autora 6 gru 2012, 8:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Kiedyś białe meble kojarzyły się z zimnym, nieprzyjaznym wnętrzem, dziś wiadomo, że odpowiednio dobrane dodatki i kolory ożywią i ocieplą każde wnętrze. Białe meble to dobry pomysł, są uniwersalne, można eksperymentować z dodawaniem do bieli różnych kolorów i za niewielką sumę co kilka miesięcy zmieniać charakter wnętrza uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: działki pola lasy