Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gdzie w podróż poślubną?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie w podróż poślubną?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • histeryczka 22 lip 2010, 13:47
    Gdzie jedziecie/byliście w podróży poślubnej? Sama nie wiem, czy zdecydować się na typowy romantyczny wyjazd czy może coś bardziej egzotycznego. Cena nie gra za bardzo roli, bo obiecano nam to w prezencie wielki uśmiech
    Cytuj
  • magdallenka 27 lip 2010, 14:58
    Ja wybieram się z moim przyszłym mężem w podróż koleją transsyberyjską wielki uśmiech Oboje marzyliśmy o takiej wycieczce, więc postanowiliśmy, że zafundujemy sobie ją w ramach podróży poślubnej uśmiech
    Cytuj
  • histeryczka 27 lip 2010, 16:45
    magdallenka to dość ekstremalny pomysł, ja raczej myślałam o czymś all inclusive przymrużenie oka
    Cytuj
  • okeanna 27 lip 2010, 18:46
    Ja planuję wyjechać w ciepłe miejsce - Turcja, albo Tunezja. Jeszcze nie wiem na co ostatecznie się zdecydujemy. Po tych wszystkich przygotowaniach i całym zamieszaniu organizacyjnym to będzie świetny sposób, żeby się w końcu zrelaksować uśmiech
    Cytuj
  • Raf1975 27 lip 2010, 21:46
    My też chyba dość nietypowo wybraliśmy, bo Zakopane. Nigdy wcześniej żadne z nas nie było w Tatrach i postanowiliśmy to nadrobićprzymrużenie oka Piękne widoki, romantycznie, boskie jedzenie... było świetnie i nie aż tak wielu turystów, bo pod koniec września. Wybraliśmy hotel Orla Perć, świetny standard, bardzo miła obsługa więc z czystym sercem polecamuśmiech
    Cytuj
  • panchita 28 lip 2010, 0:31
    No ale we wrześniu to pewnie było już zimno w górach! Jak dla mnie w grę wchodzą również jedynie kraje cieplejsze od Polski, bo również planuję ślub we wrześniu.
    Cytuj
  • Raf1975 28 lip 2010, 7:20
    Akurat w 2006 wrzesień był wyjątkowo ciepły, nawet w Tatrachuśmiech Mieliśmy wspaniałą pogodę. Ale na kąpiele raczej nie dośc ciepłoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • peana 8 cze 2011, 20:21
    Ja bym jednak wybrała coś bardziej egzotycznego. Ostatnio przeglądałam rózne oferty i najbardziej zainteresowała mnie Hiszpania. Jednak pojechać w podróż poślubną na Majorkę to jest coś. Na pewno byście tam wypoczęli i przy okazji mieli niezapomniane wspomnienia uśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 8 cze 2011, 22:17
    Moja koleżanka byla z mężem w Tajlandii. Wrócili zachwyceni, a na zdjęciach widać , ze tam jest jak w raju. No i byli w hotelu bardzo nastawionym na młode pary, wszędzie kwiaty, smakołyki zostawiane ukradkiem przez obslugę... Tylko że to było przed tsunamiskrzywienie w 2003r.
    Cytuj
  • hekate 21 lip 2011, 13:08
    A czy trzeba koniecznie wyjeżdżać za granicę żeby spędzić udaną podróż poślubną? Ja znalazłam ciekawą ofertę Hotelu Głęboczek, który mieści się na Pojezierzu Brodnickim. Jest to bardzo urokliwe miejsce, gdzie na pewno można skuteczniej wypocząć niż w niejednym zagranicznych kurorcie.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum