Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gdzie w podróż poślubną?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie w podróż poślubną?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tetete 3 sie 2011, 17:17
    To już zależy od Was czy chcecie udać się w daleką zagraniczną i egzotyczną podróż czy może gdzieś w Polsce. A może wspólny wypad do SPA? Albo wynająć domek w górach samotnie na parę dni i rozkoszować się naturą? Albo jakieś sporty ekstremalne? Zależy co lubicie uśmiech
    Cytuj
  • konewka7 12 wrz 2011, 19:26
    moi znajomi ostatnio byli w podróży poślubnej w Czarnogórze. bardzo polecali uśmiech
    Cytuj
  • tetete 15 wrz 2011, 13:36
    Polska czy zagranica? Jeśli za granicę to ja polecam Włochy, jedźcie sobie do Włoch, romantyczny klimat włoskich uliczek, niezapomniane jedzenie, włoskie winnice (najlepiej rejon Toskanii), gorąco polecam na podróż poślubną. A jeśli chcecie zaznać podobnych klimatów w Polsce to polecałabym zatrzymanie się w hotelu Głęboczek w rejonie Pojezierza Brodnickiego, gdzie również mają swoje winnice, a nawet zabiegi winoterapi w spa.
    Cytuj
  • phi_marketing 4 sty 2012, 22:59
    Włochy to faktycznie bardzo dobry pomysł, szczególnie, że można znaleźć bardzo fajne oferty. Już teraz last minute Włochy pozwalają zarezerwować coś w dobrych cenach. Włochy to fajny kompromis: jest romantycznie, jest co pozwiedzać i gdzie się pobawić uśmiech
    Cytuj
  • Marcela82 11 mar 2012, 16:58
    Ja polecam Hiszpanię i Costa Brava! Spędziliśmy z mężem cudowną podróż poślubną i wcale nie leżeliśmy plackiem na plaży tylko zwiedzaliśmy: skaliste wybrzeża, urocze miasteczka typu Tossa de Mar, Gironę i oczywiście Barcelonę, a także niesamowity klasztor i góry w Monserrat!
    Cytuj
  • ugur 26 mar 2012, 9:02
    Najważniejsze żeby wyjazd odpowiadał obojgu bo wówczas będziecie mieli pierwszy zgrzyt w małżeństwie
    Cytuj
  • Aquarella 26 mar 2012, 14:37
    Zgadzam się z tetete. Wybór celu podróży zawsze zależy od gustu osób, które zamierzają się w nią wybrać. Jednych ciągnie w góry, drugich nad morze. Jedni chcą jechać za granice, drudzy zostać w Polsce. Ja osobiście wybrałabym Skandynawię, ponieważ mnie fascynuje. Najchętniej do Szwecji. Zwłaszcza że w sieci można znaleźć zarówno tanie loty do Sztokholmu jak i loty do Göteborga.
    Cytuj
  • phi_marketing 28 mar 2012, 14:40
    też bardzo lubię Skandynawię, ale mi najbardziej podobało się w Norwegii. im dalej na północ, tym bardziej. Z tego co się orientuję, to od niedawna można trafić tanie loty do Bergen. Sztokholm też jest piękny (Goteborg już w ogóle mi się nie podobał), ale znacznie bardziej niż do miast zawsze ciągnęło mnie do natury.
    Cytuj
  • Nykena 4 kwi 2012, 10:53
    Ale Włochy są jednak tańsze niż Skandynawia, a tanie loty też się znajdą do Toskanii...
    Cytuj
  • AnkaN 26 lis 2012, 9:48
    jak zagranica to wybrałabym jakieś ciepłe, europejskie państwo a jeśli w kraju to- polskie morze i to niezależnie od pory roku, a to mówie z doświadczenia- podróż poślubna przypadła nam na jesien i wybraliśmy hotel w Gdańsku ze spa, dlatego poza romantycznymi spacerami wybrzezem, spędzieliśmy tez klika uroczych dni na masażach, w saunie i jacuzzi. Wszystko zależy jaki kto ma budzet, jakie upodobania (gory czy morze, Polska czy zagranica, cieplo czy zima?) no i na jak dlugo chcecie wyjechac.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum