Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gdzie w podróż poślubną?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie w podróż poślubną?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agna 27 lip 2015, 13:08
    W Polsce też jest co zwiedzać to prawda.
    Cytuj
  • agatanos 11 sie 2015, 0:07
    może do hiszpani
    Cytuj
  • june45 17 sie 2015, 19:33
    Na Bali uśmiech
    Cytuj
  • Hobito9 3 wrz 2015, 20:58
    Ja bym wolała coś egzotycznego. Lubię przygody. Tam też może być romantycznie przymrużenie oka
    Cytuj
  • zagubiona 5 wrz 2015, 7:46
    Ja to bym chciała do Krakowa. Tyle do zwiedzania, fajne miejsca do zwiedzania. Bardzo lubię to miasto, ma taką inną atmosferę. A na obiad bym wpadała do restauracji Mekong. Mnie najbardziej kreci poznawanie nowych smaków , a to kuchnia orientalna,jest co próbować.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 wrz 2015, 2:52
    Hobito9 napisał:Ja bym wolała coś egzotycznego. Lubię przygody. Tam też może być romantycznie przymrużenie oka
    To może Karaiby? Na fp Itaki ostatnio przewijają się cały czas egzotyki i to w niezłej cenie. Zerknij tam, może akurat wpadniesz na coś dla siebie. uśmiech
    Cytuj
  • paulinkaaa2 22 lis 2015, 13:50
    Ja bym stawiała na zanzibar jak [url=http://luxusportal.pl/en/podroze-i-przygoda/prezentacje/zanzibar]tutaj[/url]. Piękne widoki i można tak romantycznie spędzić czasuśmiech
    Cytuj
  • AdamMach2 25 lis 2015, 18:30
    Polecam Kenie, Byliśmy tam i nie ma piękniejszego miejsca na świecie uśmiech Chyba... język
    Cytuj
  • kosmiczna 27 lis 2015, 11:32
    Jak się ma kasę to na pewno za granicę Grecja na przykład.
    Pięknie tam jest.
    Ale w Polsce też jest sporo przepięknych miejsc do zwiedzenia. Na przykład nasze polskie góry.
    My teraz zamierzamy się właśnie wybrać i kusi mnie hotel Głęboczek. Ale zobaczymy jak będzie z urlopemuśmiech
    Takie wycieczki we dwoje są super dlatego nawet nie liczy się miejsce ale właśnie to z kim jedziemy.
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum