Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gdzie w podróż poślubną?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie w podróż poślubną?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 1 gru 2012, 12:58
    My wybraliśmę Grecję w maksymalnym wypasie, ale...
    i tak przez tydzień nie wychodziliśmy z łóżka wielki uśmiech
    Dopiero w drugim tygodniu podróży poslubnej udało nam się trochę pozwiedzać, pokorzystać z hotelowych atrakcji no i popływac w morzu.
    Cytuj
  • AstaLawista 29 gru 2012, 15:06
    Zależy co kto lubi przymrużenie oka jeśli młodzi są zmęczeni przygotowaniami do ślubu i codziennym bieganiem, a nie mają też czasu na dłuższy wyjazd, nawet za granicę, mogą sobie zafundować odpoczynek w SPA uśmiech "Poślubna słodycz" Głęboczka - sprawi, że młodzi odpoczną.
    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 8:07
    ja marzę o romantycznym wyjedźcie do Paryża albo Mediolanu, wiem może i oklepane ale bycie tam z drugą połówką to coś pięknego uśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 8 sty 2013, 11:57
    Wynajmijcie sobie noclegi nad Morzem Bałtyckim przymrużenie oka My właśnie tak spędziliśmy podróż poślubną przymrużenie oka Nie jechaliśmy z biurem podróży ponieważ nie mamy do nich zaufania po ostatnich wieściach o bankructwach. Sami zwiedziliśmy praktycznie całe wybrzeże. Najbardziej podobało nam się w Trójmieście. Gdańska starówka jest cudowna a morski klimat zadziałał na nas bardzo pozytywnie. Wróciliśmy do domu szczęśliwi i wypoczęci.
    Cytuj
  • blue-green 6 kwi 2013, 9:56
    domowadama napisał:ja marzę o romantycznym wyjedźcie do Paryża albo Mediolanu, wiem może i oklepane ale bycie tam z drugą połówką to coś pięknego uśmiech
    Pewnie ze to coś pięknegouśmiech Podróż poślubna to nie musi być tylko wylegiwanie się na ciepłej plaży. Polecam rozwiązanie typu City break
    Cytuj
  • ewa1974ll 11 kwi 2013, 10:09     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2013, 15:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja tam wole do New Yorku uśmiech polecam tanie loty do Nowego Jorku
    Cytuj
  • blue-green 23 kwi 2013, 13:43
    Podróż poślubna powinna być wyjątkowa, jeżeli jeszcze kiedyś będę miała okazję rezerwować taką podróż to na pewno zdecyduję się na [url=http://] Tanie loty do Bangkoku [/url]
    Cytuj
  • mscislaw 23 kwi 2013, 18:54
    Ale u nas w kraju jest bardzo dużo ciekawych miejsc. Jeżeli nie macie gdzie mieszkać to zawsze możecie wynająć jedno z mieszkań . Aby zwiedzać nie trzeba wcale daleko wyjeżdżać.
    Cytuj
  • Jol-anta 23 kwi 2013, 19:03
    W Polsce ja polecam Bieszczady uśmiech
    Cytuj
  • emgielka 29 kwi 2013, 11:47
    Może gdzieś za granicie. ja się wybieram do Londynu .
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum